Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves vagy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Szóval van az osztályban egy fiú, akivel nagyon jól kijövünk, egyszer választani kellett egy partnert,akiről rajzot készítettünk, és ő odahívott magához. Azóta rendszeresen beszélgetünk, és jól kijövünk, már ő a padtársam is majdnem minden órán. Egyszer volt, hogy harmadjára nyertem egy játékban, és gartulált, mondtam h ez nem volt nehéz, aztán mondta hogy de nem mindenki nyer zsinórban, mint én. Az osztály nyert egy kedvezményes belépőt a fürdőbe, nekem pont akkor volt meg és én voltam az egyik aki nem tudott fürdőzni.Magányoskodtam kint a padon és ő bár fürödhetett volna, órákra kiült hozzám beszélgetni, a többiek kérdezték h miért nem megyek a vízbe, akkor ő megvédett engem, h ne kelljen mondanom hogy megvan, még szaunázni sem ment, pedig ajánlották neki. Illetve mindig tőlem kéri el az órai munkát ha nincs suliban.Ha mond valami vicceset a tanár, mindig rám néz. Szerintetek?


16/L


2019. márc. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki.
2019. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jelét mutatja annak, hogy érdeklődik irántad. Csak szerintem nem nagyon meri elmondani, mit is érez pontosan. De reméljük minél hamarabb elmondja neked, és a kérdés: Az egy dolog, hogy te bejössz neki, de ő neked?
2019. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is bejön. De én meg azért nem merem mondani, mert félek, hogyha én nem jönnék be esetleg neki, akkor olyan kínos lenne utána a közelében lenni.
2019. márc. 12. 18:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és mikor a többi csajokról akar beszélni, akkor nem vevő rá, és állítja, hogy neki senki nem tetszik.
2019. márc. 12. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:
a többi fiú*
2019. márc. 12. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit későn írok ,de tuti bejössz neki. Egyértelmű jeleit adja.
2019. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!