Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Lányok, ti összejönnétek olyan sráccal aki igazából nem életetek szerelme, de szimpatikus nektek és tök aranyos veletek és tiszta szívéből szeret. Ki adna ilyen szituációban esélyt a srácnak?

2019. márc. 17. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát igen CSAK NE LEGYÉL needy , na szóval needy az aki folyton a másikon lóg nem tud a párja nélkül élni, ha nincs is életed legalább a lány hídje hogy van szóval ne nonstop írogass rá, mert akkor élvezd tőled eltavolodni...
2019. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elkezd,,
2019. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutna, nem fosztanám meg semmi földi jótól.
2019. márc. 17. 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, többségnek ilyen sracok jonnek be, csak tudod fontos emellett hogy legyen benne valamibferfias, nem kulsoleg. De erezhesse melettet egy no, nonek magat, ez 15 eves kor felett egy lanynak mar fontks.
2019. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valaki itt egyszer leírta, hogy ő nem "parazsat " szeretne megélni valakivel, hanem " erdőtüzet"; ja és az volt a kérdése, hogy már évek óta együtt vannak, jó ember a másik, össze jött hát vele, de szerelmet sose érzett iránta, a másik viszont fülig szerelmes belé, és most megkérte a kezét, és most hogyan tovább. És én is úgy vagyok, hogy nem "parazsat" szeretnék , hanem "erdőtüzet". Szóval, ha jönne valaki ismerkedés céljából, hogy párkeresés, de nem lenne meg nála az a tűz; amit kivált énbennem, akkor megmondanám, hogy "bocsi, barátok lehetünk, de veled sajna kapcsolatot valamiért nem tudnék elképzelni", vagy valahogy így; próbálnám kedvesen " barátság lehet köztünk, de több nem/többre szerintem nincs esély" Vagy ilyesmi; és akkor szal én skipp-elném, és keresnék tovább tehát, amíg nem találok valakit, akinél "erdőtűz" van.
2019. márc. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Elgondolkoznék rajta az biztos és lehet idővel megszeretném az igyekezete miatt
2019. márc. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én adnék esélyt.😌
2019. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az osztálytársamért több évig rajongott egy scrác, a végén adott neki egy esélyt és együtt vannak már vagy 6-7 éve.
2019. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán
2019. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg adnék neki egy esélyt, viszont ha nem úgy alakulna, akkor tuti magamat okolnám


Mondjuk magamat ismerve úgy se lesz ilyen 😂

2019. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!