Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam? Szerelmes meg belém?

Figyelt kérdés

Van egy pali akivel masfel hónapja vagyunk együtt

Én szeretem ot és ezt ereztetem is

Többször voltunk mar nála egy héten kb kétszer szoktunk találkozni többször nincs időnk sajnos

Mostanaba azt vettem észre hogy nagyon ingadozó a hangulata és a viszonya hozzam

Ugyanúgy beszélünk egész nap csak mar nem olyan sokat szivecsket ugyanúgy küldünk meg minden csak nem tudom hogy mi vezetett odáig hogy kevesebbet beszélünk napkozbe

O dolgozik lehet ez is az oka de ha végiggondolom akkor rájövök arra hogy mar beszéltem vele úgy hogy dolgozott és akkor másabb volt

Lehet hogy otthon van nála valami vagy csak szimplán ilyen kedve volt ma?

Mit gondoltok erről?

Nagyon fontos lenne mindenki véleménye

Sokat jelentene nekem mert most eléggé kivagyok, főleg úgy hogy én nagyon nehezen bizok meg emberekbe korábbi csalódások miatt de most sikerült ez és nem akarom ot elveszíteni nem élnek túl meg egy csalódást

Én 19/L o 21/F

Köszönöm előre is a válaszokat:)



2019. márc. 19. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát hogyha ez az első nap amikor ilyen akkor szerintem csak nem volt jó napja a munkában vagy valaki nagyon felhuzta ...Ha már több napja is ez van akkor deritsed ki mkért ilyen...Nneiyt tudok mondani
2019. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a tegnap volt az első ilyen nap

Ugyhogy remelem nincs semmi baj

2019. márc. 20. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!