Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, azt hiszem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, azt hiszem, életemben először! Ám nem tudom, hogy a srác (osztálytárs! ) hogy érez irántam. Mit kellene tennem? (Valami ötletesebbet várok annál, hogy "mondd meg a szemébe"! )

Figyelt kérdés

Most végzős gimis vagyok, és kilencediktől egy osztályba járok a fiúval. 3 évig nem éreztem semmi különöset köztünk, nem is nagyon beszélgettünk, de 11. végén felkért keringőzni a szalagavatóra. Nagyon örültem, mert fogalmam sem volt, kit keressek párnak, de ő különösebben nem foglalkoztatott még...Hamarosan eljött a 12., az első táncpróba, s aznap egészen különös dolog történt velem. Mikor együtt voltam vele, mélyen megmozdult valami bennem. Először aggódtam, hogy csak azért kezdek rajongani érte, mert baromira jól táncol, de mostanra úgy vélem, nem csupán ennyi az ok. Mikor velem van, biztonságban érzem magam... Viszont nem igazán mutat bármiféle jelet annak kifejezésére, hogy szeret. Így rendkívül elbizonytalanít. Én sokszor rámosolygok tánc közben, órákon őt nézem (nyilván nem feltűnően), s próbálom keresni a társaságát (de azért nem fanatikusan). Szóval pl. leülök mellé, ha van mellette szabad hely, sőt megpróbálom összeérinteni a kezeinket (csak nagyon óvatosan és feltűnésmentesen). Viszont nem tudom, hogy számára elég konkrétak-e a jeleim. Ő maximum beszélget néha velem, bár egyszer invitált egy osztályprogramra is, s múlt hétvégén együtt buliztunk (holott úgy volt először, hogy nem is jön, de végül ott volt, s velem és a barátnőmmel táncolt, szórakozott végig, habár sokan voltak még ott más ismerősei is!!). Az a baj, hogy nem tudom, ez jel akarna-e lenni a részéről! Ha otthon vagyok, gyakran nézegetem a képeit, s hallgatok romantikus zenéket rá gondolva (néha még sírok is). Úgy érzem, nem tudok mindig 100%-osan koncentrálni a tanulásra, mert mindig ő foglalkoztat. Alig várom a sulit, hogy legalább láthassam. Imádom, hogy olyan vicces...Sok lánnyal jó viszonyban van, ám inkább csak mint haver (legalább is én így látom és remélem), de ez is megnehezíti a dolgom. Mit tanácsoltok? (Komoly, érett válaszokat várok, különösen olyanokét, akikkel már történt hasonló!)

17/L



2018. okt. 31. 11:57
 1/2 anonim válasza:

kezdőkörben nem lenne rossz azt megtudni,hogy célirányosan fűz-e valakit, mert ebből eredően lehet passzív.

hogyha nem, akkor meg dumálni kellene vele rendszeresen, abból tuti, hogy le fog jönni,hogy akar-e valamit (pl. ő is leül melléd, ő is kérdezget, ő is keresi a társaságod).

amúgy meg lehet próbálni olyanokat is, hogy suli után vele tartasz egy darabig és megpróbálsz beszédhelyzetet teremteni és úgy közelebb kerülni.

az igazság az, hogy neki kéne nyitni.

a nyumulással viszont érdemes érzéssel bánni, mert kívülállók számára nagyon átlátszó tud lenni és az elég gáz

2018. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló olyan tanácsokkal látott el, mintha ezt egy anya tanácsolná a lányának. Minden szavával egyet értek.

Csináld eztán is mindazt, amit eddig tettél, de ne erőteljesebben! Az is lehet, hogy számunkra és számodra ismeretlen okból fél közelíteni a lányokhoz... Ha mégsem "akad horogra" nálad, akkor felejtsd el.

Idős férfi.

2019. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!