Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a barátságokból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátságokból lesznek a legnagyobv, legszebb szerelmek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
kétlem, mert a legnagyobb szerelmek úgy indulnak hogy 2 ember megismeri egymást. nem úgy hogy először barátok aztán szerelmek
2019. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz, hogy két ember szerelmes legyen egymásba, ismerniük kell egymást, másképp csak a külsőbe szeretnének, az pedig nem szerelem. Szóval először barátoknak kell lenniük. Ismeretlenekből nem lesznek egyből szerelmek.
2019. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez így van. Nekem is egy barátomból lett a párom, lassan egy éve a feleségem.
2019. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 4 kapcsolatom indult úgy, hogy legyünk barátok. Nem akartam semmit, aztán mégis úgy alakult. Aztán az Ötödiknél kezdetektől fogva úgy álltam hozzá, hogy ebből nem lehet más, csak kapcsolat. Nagyon kellett, azóta is együtt vagyunk, 4 éve már.
2019. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem van 4 nagyon közeli, 13éve ismert lány barátom. Mind boldog kaocsolatban élünk, nem egymással.
2019. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a legjobb baràtaim a barátaim és nem a szerelmeim. Szóval nálam nem.
2019. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem és ismerőseim tapasztalatai alapján is igen, ez így van.

Hogyha két ember már ismeri egymást kb. 1-2 éve, akkor kicsi az esély arra, hogy nem működne köztük a kapcsolat, és "menet közben" derülnének ki buktatók. Persze ha érzik, hogy nem menne, akkor bele sem kezdenek egy kapcsolatba.

Ha két ember csak pár hete ismerik egymást és belevágnak egy kapcsolatba, akkor sokkal nagyobb az esély arra, hogy több negatívum is azután derül ki, miután pár hónapja együtt vannak(vagy lehet hamarabb).

Ez az egész logikus.

18/F

2019. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -Jani- válasza:
Anno 2001-ben a gólyatáborban megismerkedtem egy lánnyal, a névsorban egymást követtük, egy tankörhöz tartoztunk majd pedig egy baráti körhöz is. Az idő múlásával (2003-ban) egyre inkább éreztem, hogy én többet érzek iránta mint barát, ezt egy esti beszélgetés alkalmával szóvá is tettem. Ezt egy Dunára néző padon beszéltük át, abban maradtunk hogy ezt a jó barátságot és a társaságot ne kockáztassuk, legyen egy "próba" hónap... Azóta van egy pad ahol menyasszony lett, van egy ház aminek az udvarán már saját padunk van, életem legjobb-legbiztosabb pontja Ő. Mi lassan 16 éve vagyunk egy pár, nélküle nem tudom elképzelni az életem. Azt nem mondom hogy minden rózsaszín, de hiszem hogy ha valakik előre -jól- ismerik egymást, barátait, családját, szokásaikat, ott azért kevesebb lehet a buktató...
2019. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az én tapasztalatom alapján nem.


Volt 2 baráti kapcsolatból lett párkapcsolatom ami aztán hosszabb majd rövidebb időn belül ment tönkre.


A feleségemet egy spontán szervezett buli alkalmával ismerkedtem meg. 10 éve jöttünk össze ebből 9 éve élünk együtt és már 3 éve házasságban. A kislányunk most 3. hónapos. Mindennél jobban szeretjük egymást és a kislányunkat. Uh nekem a nem baráti kapcsolatból lett párkapcsolat jött be és működik.


De erre is érvényes az arany szabály, hogy minden ember és kapcsolat más. Ami működik 2 ember között az nem biztos hogy egy másik hasonló szituációban működni fog másik két ember között. És persze ami nem működött vagy balul sült el az lehet másnál működni fog.

Az én javaslatom, hogy ha tetszik egy barátod akkor próbáld meg. Legfeljebb nem fog működni és keresed tovább a párodat. Ha meg működik akkor happy end :)

Love and peace mindenkinek ;)

2019. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!