Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok titeket mi fog meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mi fog meg egy fiúban? Elsősorban külsőleg kérdezem, mert belsőleg eléggé tapasztalt vagyok, de nem a legszebb a külsőm!

Figyelt kérdés
Mit tudtok ajánlani?

2018. máj. 28. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Külsőleg mindenkit más, de szerintem alap, hogy ne legyen pálcika, ne legyek már én is izmosabb nála :'D


Engem a szeplők fognak meg, és ha jó segge van.

2018. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel a külső, persze ne legyen igénytelen, meg ilyenek, de talán a szem az ami nagyon meg tud fogni
2018. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!És ezeken kívül a stílus és a haj mennyire fontos?AZ nagy baj ha vannak pattanásaim?
2018. máj. 28. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzása fontos számomra, stílus nagyjából m1 csak ne ilyen menő gyerek legyen. Pattanás se gond ha van. Haja ne legyen hosszabb az enyémnél, ne legyen igénytelen. Nem baj ha van egy kis felesleg, az se ha vékonyka. Viszont nekem a magasság nagyon fontos, nem tudom vonzónak tekinteni a velem egymagas fiúkat. Minimum 175.
2018. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ?
2018. máj. 28. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem ha egy fiú magabiztos és bátor ugyanakkor szelíd (értsd jól) és kedves jellem. Az mindenképp nagyon jó ha mer kezdeményezni, hisz sajnos manapság ez már nem igazán így megy..:(
2018. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Stílus? Semmiképp ne legyél ilyen mostani "rajgyerek" mert attól kiver a víz.

Engem személy szerint mindig a fura srácok fogtak meg (talán mert én is "fura" vagyok :D) tehát ha nem olyan ruhákat visel és nem úgy viselkedik mint a fenn említett "rajgyerekek" az nagyon plusz pont.

Gyengém a szemüveg, a zöld szemek és a hosszú, hullámos, világosabb haj meg az arcszőrzet. :D A pattanások a legkevésbé sem zavarnak, max téged zavarhat hogy szeretném kinyomkodni őket. Ez így külsőre, mivel kifejezetten ez volt a kérdés

2018. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ!
2018. máj. 29. 07:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a haj és a szem, ami nagyon fontos. Ha ez a kettő nem jön be, akkor egyszerűen képtelen vagyok vonzódni hozzá. A többi az összhatás kérdése.
2018. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Mastercard, Visa, American Express
2018. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!