Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mi volt a legviccesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legviccesebb üzenet amivel rátok irtak fiúk?

Figyelt kérdés
😂

2019. márc. 20. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, nekem nem "vicces" sztorim van elsősorban, viszont az a véleményem erről(azért írom le, mert hátha látja pár olyan fiú, aki nem ért bizonyos dolgokat)

Szóval, ha ránk írtok facebookon, az olyan személytelennek és ijesztőnek tűnik sok lánynak, talán ezért negatív a viaszajelzés sokszor.Olyan érzése van az embernek, mintha a piacon(facebook) meg akarnák vásárolni, illetve az érzés, hogy foggalmunk sincs kinek írunk vissza, szintén para .

Amúgy, ha már vicces sztori...Nekem a "Szia, Szerelmes vagyok beléd" volt a legnevetségesebb egy teljesen ismeretlen sráctól...

2019. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
,,Szia! Szép vagy, véleményeznéd a péniszem?" [link]
2019. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szívesen nyalnálak orgazmusig...

(Nem olvastam tovább) mindezt több hitelesnek tűnő képpel vállalva társkeresőn.

Töröltem.

2019. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rám nem írtak annyira vicceseket, de hallottam, hogy szórakozó hely volt aki ezt mondta:

-Szia cica. Hiszel az első látásra szerelemben? Vagy még elsétáljak itt egy párszor?

2019. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!