Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a lánynak ha üzenetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak ha üzenetben vallok neki szerelmet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Már többször csináltam ilyet és még soha semmi nem jött be.

2019. febr. 11. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Semmikeppen se chaten
2019. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen, hogy még nem jött össze. Sőt, szerintem még senkinek az ég világon nem jött össze :D

Lehetőleg ne vallj szerelmet, puhatolózzál inkább, de ha mégis ilyen ostoba hősszerelmes szeretnél lenni, akkor is minimum hogy személyesen.

2019. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 szerintem ez nem igaz amit írtál, a legjobb amit tehet, ha bevallja, különben hogyan várja el mástól, hogy észrevegye? Éveket is várhatna. Ha meg visszautasítják legalább megtudja, hogy nics értelme tovább kínlódni.


Lehetséges, hogy eddig azért nem vált be, mert az üzenet valószínűleg nem a legjobb formája egy vallomásnak, de az is sülhet el jól. A lényeg, hogy őszinte legyél. Próbáld érthetően megfogalmazni hogyan érzel. Nem kell túlbonyolítani, csak add magad, írd ki amit gondolsz.

2019. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégjó hogy eddig semmi sem nem jött össze 😂😂😂 Necsodálkozz.Ha szerelmet akarsz vallani akkor lehetőleg csakis akkor ha tényleg szereted,és csakis úgy hogy ezt személyesen közöld vele.Ha sikerrel jársz ha nem,de legalább megtudod hogy hogy fog rá reagálni-viselkedni.Sok sikert
2019. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából vannak olyan esetek,ha fél, kevés az önbizalma, akkor ott is megteheted, velem is volt ilyen, bár utána beszéltem is vele, mondta, hogy nemgond, bár nem jött össze, de ez amiatt volt, mert még soha nem volt olyan helyzetben, és baromira félt is tőlem.
2019. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!