Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

röviden összesűrítve még 2 éve megismerkedtem ezzel a lánnyal beszélgettünk kavartunk ő mással jött össze helyettem nem mutattam ki de nagyon rosszul esett eltelt 2 év a lány megkeresett beszélgettünk 3 honapon át csak zaklatott hogy tudja hogy elrontotta rosszul választott(megcsalták egymást) és stb bocsanat meg ne haragudj ment állandoan ezt meguntam bele is mentem hogy jolvan akkor legyünk együtt épp nem voltam együtt senkivel akkor lett vége egy kapcsolatomnak pont megbocsájtottam mert hát jószívű vagyok és mindenkinek jár egy 2 esély és nem is voltunk akkor együtt .


kisebb balhéink voltak csak csunyán beszéltem vele sajnos és én felhoztam állandoan mi volt régen ez erre ő lökte a bocsanatot meg hogy egyszer megunja.Hát volt egy veszekedésünk pont emiatt a téma miatt amire eléggé megsértödött csunyán is beszéltem haragbol szakitottam is utána kerestem persze hogy ne haragudjon ő erre már nem akar semmit maradjunk barátok 1 honap alatt 3-4 x beszéltem vele hogy probáljuk meg tudom most én voltam a hibás meg hogy én is adtam egy esélyt(nem volt korrekt) kedden szakitás után 2x taliztunk smaroltunk összebujtunk setáltunk de mondta hogy nem vagyunk együtt másnap irtam hogy miért viselkedik igy velem már bocsánatot kértem azt mondta feleslegesen mondtam akkor tiltson le zárja le irta oké és letiltott pénteken egy szórakozóhelyre megyünk külön. bennem még vannak érzések mit tudnék tenni féltékennyé tenni vagy engedjem el? én 19f ő 17 l



2019. márc. 21. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts kis távolságot, legyen rend a fejetekben. Ne keresd meg semmi. Aztán ha pl két hét után is azt mondja hogy semmi, akkor hagyd.
2019. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!