Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha chaten kérdezem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha chaten kérdezem meg az ront az esélyeimen?

Figyelt kérdés
Hát egy lány vonzódik hozzám nem azt a durva vonzalmat képzeljük el de azért azt a semlegest se. Mellesleg osztalytars lány de suli utáni megkerdezés nem megy mert a buszom indul a szomszéd faluba. Ha chaten kérdezem meg az ront az eselyeimen? Vagy nem?
2019. márc. 23. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit kérdezel meg?


Az osztálytársad, egész nap egy teremben vagytok biztos van olyan 5 perc amikor elhívhatod randira.

Ha szoktatok neten beszélni akkor ott sem gáz felvetni egy kettesben történő találkát.


Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy honnan gondolod, hogy vonzódik hozzád?

2019. márc. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Keresi a társaságom, ki tágul a pupillája ha rámnéz és szemkontaktus van. KB egész nap magáról küld képet snapen, volt hogy estéket beszélgetünk. Pl. Verset mondott nem néztem rá de mikor ráneztem pont megakadt. Jah és máma megyünk moziba a szüleivel ott megkérdezhetem? Hogy kedvel-e???
2019. márc. 23. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!