Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerlmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlmes vagyok egy lány osztálytársamba! De nem merem megmondani neki! Ötletetek van és mikor kérdezem meg hogy járunk e? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

12 évesek vagyunk mind ketten .

R

Én 2-3 hónapja vagyok belé szerelmes ő régebben szerelmes volt belém de én akkor még nem ezért nem lett semmi.Szerintem még mindig tetszem neki . Sokat szoktuk egymást nézni ,mosolygunk egymásra meg ilyen kis apróságok.

Az értelmes válaszokat előre is köszi



2018. ápr. 28. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megdicsérheted valamiét, mondjuk, hogy szép a haja, és meg is simogathatod neki.


Kérheted, hogy korrepetáljon/te is mondhatod, hogy segítesz neki mondjuk matekozni.


Kérdezheted, hogy miket szeret csinálni, ha mond valami érdekeset vagy olyat amit szeret, akkor csatlakozhatsz hozzá.


Ezekkel közelebb tudsz jutni kicsit, és majd úgyis látni fogod rajta, hogy bejössz-e neki(az jó, ha már most látod rajta, hogy tetszel neki), és akkor haladhatsz tovább szép lassan, mondjuk átkarolhatod a vállát, megölelheted, ilyesmik. Pár ilyen után elhívod mondjuk fagyizni, onnantól meg akár(ha igen-t mond) a randi elején/végén megkérdezheted, hogy jártok-e.

2018. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
12 évesen? Ez normális he? Ilyenkor még nem ezzel törődtünk anno
2018. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2, ne legyél már köcsög, nálunk is voltak kis párocskák, akik ennyi idősen jöttek össze, volt, aki pár napra, volt aki pár hétre/hónapra, de ismerek 2 olyan párost is, ahol az egyik fél 12 körül volt, mikor összejöttek és már 2-3 éve együtt vannak.

Az ilyen fiatal párok általában baromi aranyosak, és nem kéne őket leszólni csak azért, mert fiatalok.

Magam nevében, nekem egy kapcsolatom volt eddig, 11 évesen, egy hónapig tartott, de nem gondolom, hogy ez egy olyan dolog, amit szégyellni kéne, vagy büszkélkedni vele.

Ha valaki szerelmes, szerintem adjon egy esélyt a kapcsolatnak kortól függetlenül, és örüljön, amíg tart, ha összejön.:)


#1 voltam, és 16/l


Neked meg kérdező, sok sikert a lányhoz!:)<3

2018. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem hogy összetudunk jönni !

2018. ápr. 28. 21:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy még se tetszem neki és akkor fucs a barátságunknak . Meg nem tudom hogy mondjam meg ?? Szimplán : Leszel a barátnőm vagy hogy?
2018. ápr. 28. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így talán erős kezdés lenne, hogy "leszel a barátnőm?", de az őszinteség a legjobb. Szóval szerintem valld be neki, hogy tetszik neked, és a reakciója alapján haladj tovább. Ha nem tetszel neki, akkor meg mondd, hogy maradjatok barátok, hátha meggondolja később magát.
2018. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg egy másik osztálytársammal eggyüt voltak de a fiú csak menőzni akart a lány nem is érdekelte végül úgy kikészült a lány hogy magában akart kárt tenni én beszéltem le róla (interneten) küldött is sziveket nekem nem tudom jelent e valamit vagy sem (most a lány se tudja hogy együtt vannak e de szerinte nem ) mióta a másikkal kiderült hogy a fiú nem is szereti azóta úgy jobban érdeklődést mutat irántam
2018. ápr. 28. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, én küldök szíveket:

-rengeteget a legjobb barátnőmnek

-többi barátnőnek is sokat

-köszöntésekkor csoportba néhányat

-kiszemeltemmel ritkán írtam, neki kb 3-at a rózsaszín fajtából

-srác havernak(aki asszem tetszik:S) kb 10-15-öt zöldet meg sárgát

2018. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
12 évesen ne is mond meg neki mert szerintem még egy 12 éves lány nem úgy látja a szerelmet mint pl egy 16 éves. Szóvl szerintem hanyaoljad a témát nálla.
2018. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az 1.Válaszoló tökéletesen leírt mindent !Látszik ,hogy egy értelmes ember!Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy még véletlenül se úgy kérdezd meg tőle,hogy “járunk?”.Mert engem ezzel ki lehetne kergetni a világból,inkább úgy ,hogy “Leszel a barátnőm?”Ja és ne aggódj,nem fog nemet mondani,egy 12 éves lány jobban vágyik a szerelemre mint te azt hiszed!😊Sok sikert
2018. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!