Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit mindig látok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki823 kérdése:

Van egy fiú akit mindig látok a buszm-be és nagyon sokszor néz és szemeztünk egymással de én nem tudom hogy miért néz. Arra gondoltam lehet szimpinek talál de akkor miért nem jön oda? Multkor a buszon a barátai is nagyon néztek

Figyelt kérdés
Azt hittem,hogy hátha azért néz mert meg akar ismerni és nem mer odajönni,mert nagyon megkedveltem én is őt. Ezért valamelyiknap odamentünk a fiúhoz 2barátnőmmel nem volt bunko sőt zavarba is volt meg mosolygott, ő csak akkor kérdezett tőlem mikor barátnőim nem voltak ott.Aztán másnap a megállóba meglátott és nagyon távol ment tőlem ugy csinált mitha észre se vert volna:( Barátnőm ráirt h ne legyen iylen flegma a fiú fejreütős fejet küldott rá és barátnőm irta,h na és ő irta,h hagyjuk azt se tudja kik vagyunk és ha annyira akarok valmit majd én oda megyek hozzá. Én utána bocsánatot kértem tőle azt irta semmi baj. Remélem tudtok valami tanácsot adni nagyon megköszönném:(
2019. márc. 24. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem legközelebb, amikor személyesen találkoztok, akkor kérdezd meg, hogy korábban miért nézett téged folyton a barátaival. Szerintem hülye ötlet volt ráírnia a barátnődnek arra a fiúra. Lehet hogy akart tőled válasz, főleg, ha zavarba jött, amikor beszélgettetek. Csak úgy már nem biztos, hogy akar valamit. Kérdezd meg tőle, hogy mik a szándékai, és kérj tőle bocsánatot élőben is, mert az sokkal jobb mint írásban. Szerintem. Remélem segítettem!🍉❤
2019. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De még mindig nagyon sokszor szemezünk és néz de odajonni meg nem jön direkt oda mentem hozzá h legyen bátorsága mert lehet cs félt de nem jön oda annyira rossz nem tudom miert csinalja szerintetek?
2019. márc. 28. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg amikor bocsánatot kért akkor küldött egy ilyen😦fejet az uzimre de nem tudtam h jobol vagy rosszbol küldte:(
2019. márc. 29. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!