Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feladom, nem érdekel már? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladom, nem érdekel már? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe alsó ötödik osztály óta bele vagyok zúgva(osztálytársak voltunk, ritkán beszéltünk is) . Mindig néztük egymást, de nem tartottam fontosnak.

Most 10. Osztályos vagyok és ebbe a gimibe átjött, és év elején vettem a bátorságot és odamentem hozzá, megkérdezni hogy van, és az óta csak a köszönés megy, semmi egyéb. Kicsit unom már, de amikor meglátom elkezd verni a szivem. Szemezünk pár másodpercig, de nem vettem észre, hogy egyáltalán megnézett volna. Mindig a szemembe néz és semmilyen érzelmet nem tudok az arcáról leolvasni.

Már öt éve várom, hogy jelet adjon. Megtettem már párszor az első lépést, de már nem tudom mit tegyek. Elfelejteni pedig lehetetlen, mert minden nap látom. Már nem birom az örlődést. Elegem van. Segitsetek!

16L


2019. márc. 26. 21:10
 1/3 anonim válasza:
61%

Te aztán kitartó vagy.Tiszteletre méltó,hogy a mai világban ennyire tudsz ragaszkodni valakihez.Szerintem vágj bele,nem veszthetsz semmit,én se tudok lépni,pedig tetszik egy lány.Ez ilyen,emberek vagyunk,egy vérből vagyunk.Tedd amit tenned kell. Velem nem tudom mi lesz,de neked sok sikert kívánok. Öt év......azta@@@va nem semmi :D


15/F

2019. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem éri meg hogy örlődj, hívd el valahova ahol kettesben tudnátok lenni Sulín kívül / nem szégyen lány létedre/, figyeld a viselkedését mert az alapján le tudod majd zárni vagy pedig lehet hogy te is tetszel neki, de az is lehet hogy nem áll veled szóba vagy lekoptat vagy felültet es el se megy, lemondja stb.erdemes lenne kiprobalni mert legalább megnyugodnál kiváncsi lennék, de valószínűleg nem lesz elég bátorságod mivel lány vagy és neked nagyon bejön
2019. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátba
2019. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!