Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire érdekel, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekel, hogy a barátnődnek te lennél az első barátja?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább pozitív
2018. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Max kicsit másképp állnék egy-két dologhoz talán.
2018. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, elsőnek lenni mindig jó. De az sem zavarna,ha nem első lennék. De ha két kezem kellene hozzá,hogy számolgassam, akkor ott valami defekt van és inkább tovább állnék.
2018. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ez a mondás, hogy valaki első szerelmének lenni nagyon jó, de az utolsónak lenni felbecsülhetetlen:))
2018. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem őszintén nagyon szokott tetszeni és csak bízok benne olyankor hogy együtt maradunk, valahogy olyan különleges érzés mikor egy teljesen ártatlan lányt tanítunk meg arra hogy mit is szeretünk :)
2018. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem örülnek neki csak attol félnek egy szűz lány sokáig kéreti magát!!!

18/L

2018. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján választok, viszont jóval pozitívabb mintha előttem 15 csávó átment volna rajta:)

Amúgy meg az ilyen ,,első" kapcsolatos dolgok az igazán jók mert még nincs rutin meg tapasztalat aztán mindenki bénázik kicsit, viszont jóval igazibb az egész mint amikor már 15-30. kört futod rutinból.

2018. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

már aki fél attól hogy várni kell :)

nekem nem lenne gond, tudom hogy arra kell várni hogy én legyek az első nem pedig a sok közül egy, mellesleg nem csak az a lényeg szerintem a kapcsolatba, én magam miatt is szeretek várni vele

20/f

2018. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon boldog lennék :)
2018. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!