Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerkedtem meg egy lánnyal. Kihívott engem egy helyre hogy találkozzunk. Múlthéten találkoztam vele és úgy kezdte hogy megölelt és úgy is köszönt el. Még aznap beszéltem vele és írta hogy mondjak róla egy véleményt. Leírtam és azután írtam hogy akkor ő is mondjon rólam egy véleményt. Azt mondta hogy aranyos helyes és vicces srac vagyok. Volt már olyan hogy ő írt rám. Na de ami miatt nem hiszem hogy eddig kb 3-4évesel idősebbekel járt és sok fiú szokta imádomozni a képét.

2019. márc. 30. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Te bejössz neki.

Most az a kérdés, hogy ő bejön-e neked. Tétovázol. Ha gondolod, ismerkedjetek meg, aztán dönts, hogy jársz-e vele, vagy szakítasz (esetleg ő szakít veled.)

F.

2019. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy kéne elmondanom neki? 😅
2019. márc. 30. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Most még nincs mit mondanod.

Találkozgassatok, sokat beszélgessetek bármiről, ami éppen eszetekbe jut. Így ismeritek meg egymás véleményét: miben egyeztek, miben nem. Ha valamiben nem, akkor ez pardonálható hosszú távon is, vagy kiengesztelhetetlen. Ha ez utóbbi - szakítsatok.

F.

2019. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!