Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tartott a legelső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a legelső párkapcsolatotok? Igaz az, hogy az első párkapcsolatot/szerelmet sosem lehet elfelejteni, és életed végéig emlékezni fogsz rá?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok véleményére vagyok kíváncsi, de fiúk is válaszolhatnak.


19/F



2019. ápr. 6. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1évig és bárcsak hamarabb szakítottam volna és el tudnám felejteni....

Nem mindenkinek jó emlék, de gondolom a többségnek jó.

2019. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első párkapcsolatomat nem is igazán nevezném kapcsolatnak, mivel mindössze 6-7 alkalommal találkoztunk a köztünk lévő távolság miatt. De nem ezért szakítottam a fiúval és nem emiatt bántam meg a kapcsolatot, hanem azért, mert egy rendkívül negatív ember volt, tele múltbéli sérelmekkel, görcsösen kapaszkodott belém és lelkileg nagyon lehúzott... A végén már mindenféle videóval, képpel próbált zsarolni (amin pl. körzővel karcolgatta a kezét), csakhogy ne hagyjam el, de nem tudott meghatni ez az undorító viselkedése. Megjegyzem, én sem vagyok a legderűlátóbb ember és kissé önbizalomhiányos vagyok és ő vagy ezerszer túltett rajtam és én már idegileg nem bírtam vele lenni vagy foglalkozni vele. Nagyon megbántam, hogy vele csókolóztam először és hogy ő volt az első fiú az életemben, bármennyire is szeretnék rá úgy tekinteni, mintha mi sem történt volna. Hála istennek kb. fél évig voltunk együtt. Igen, az első párkapcsolat szerelem, szerintem is mindenki életében nagy jelentőséggel bír és emlékezetes, de sajnos nálam negatív értelemben. Utólag rájöttem, hogy valójában soha nem is voltam igazán szerelmes belé, talán csak szerettem volna megtapasztalni, milyen az, amikor valaki törődik az emberrel és önmagáért szereti. Afelől nem volt kétségem, hogy ő elfogadott volna az összes hibámmal együtt, de örülök, hogy nagy nehezen sikerült kilépnem ebből a mérgező kapcsolatból és megszabadulnom tőle, mert nagy kihatással lett volna az életem további részére. Bízom benne, hogy mégegyszer nem követek el ekkora hibát és már az elején felismerem majd, ha nem illünk össze az adott személlyel. 18/L
2019. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 3 évig tartott az első kapcsolatom, igaz h távkapcsolat volt, de megvoltunk. Aztán szakítottunk már több mint 1 éve. Azóta van már párkapcsolatom, de még a mai napig eszembe jut. És szerintem igaz az hogy az elsőt nem lehet el felejteni.
2019. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig tartott, ez alatt háromszor találkoztunk. Nem fogom elfelejteni, tanultam belőle. Három a magyar igazság, a harmadik kapcsolatomból házasság lett.
2019. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz.
2019. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. Nekem lassan 1 éve hogy ex-barátnőm szakított velem. 3 hónapig voltunk együtt, de előtte már hónapokig kavartunk. Sajnos elég rossz a viszonyunk, legalábbis ex-barátnőm részéről, nagyon utál, pedig nem valami megbocsájthatatlan miatt szakított velem. Mi sem találkoztunk túl gyakran (sajnos meg volt az okom rá, de ő ezt nem tudta megérteni) de számomra biztosan örökre elfelejthetetlen lesz az egész időszak amit együtt töltöttünk. Nagyon jól éreztük magunkat és rengeteget hülyéskedtünk, szóval remélem egyszer exem is boldogan fog visszaemlékezni és nem fog utálni.
2019. ápr. 6. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én első kapcsolatom durván 1,5 évig tartott. Megvoltak a jó és a rossz dolgok benne, én mindenesetre élveztem, azt hiszem. Mi szinte minden nap találkoztunk, nagyon nagyon sokat aludt nálam, együtt terveztük a jövőnket meg ilyenek. Eközben nekem volt egy komoly depresszióm, ami eléggé tönkrevágta a kapcsolatunkat. Végül egy borzasztó fájdalmas szakítás vetett véget az egésznek, ami annak ellenére hogy pokoli volt, szükséges is volt. A szakítás után nagyon sokat változtam és sok mindent átértékeltem, sokat fejlődött az érzelmi intelligenciám. Mindenesetre az biztos, hogy soha nem fogom elfelejteni. 19/F
2019. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3hétig

Elcsesztem, mert siettettem a szexet, miközben a lány szűz volt. Bánom a dolgot azóta is.

2019. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tart még, bő két évnél járunk jelenleg. 19/l 🙂
2019. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kizárt dolog ert ez igy vót !+
2019. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!