Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam a legelső csókomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a legelső csókomat. Mit tehetnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15/L tehat tegnap elmentunk setalni es hat egy ido utan megalltunk, megolelt es megcsokolt, vagyis probalkozott vele.. De ebben a legroszabb erzes hogy 3x probalkoztunk de egysze se ment... Nem volt meg baratom es nem is csokoloztam meg, nagyon rosszul ereztem magam utana, aztan azt mondta hogy ez ne legyen baj, de engem akkor is idegesit..

Mit tudnek csinalni hogy maskor ne egjek be? Valami tanacsot!



2015. nov. 26. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen tanacs: ne gorcsolj. Nincs ezen mit 'elrontani', az elso olyan amilyen, ugyetlen, esetlen. A kovetkezo sokkal jobb lesz, anelkul hogy oda kene ra figyelned.
2015. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gáz,nekünk se ment elsőre a legjobban de utána egyre jobban, gyakorlat teszi a mestert :)
2015. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! C:

Csak nem tudom hogy kell csinalni es ez zavar.:/

2015. nov. 26. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak hagyd hogy a másik irányítson, bízd rá magad, ne görcsölj rá:) És ne gondolj rajta hogy 'hú elrontottam az első csókomat, és soha nem fog menni' mert nem így van, majd a kövi jobb lesz:) Hajrá:)
2015. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az elsőnél én is nagyon bénáztam. Hagyd, hogy megint megcsókoljon, és próbáld meg utánozni, amit csinál. Ő is mondta, hogy nem baj, gondolj erre, és megnyugszol. Szerintem még tetszik is neki, hogy ő csókolhatott meg először.:)

16/L

2015. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, es a biztatást! :*
2015. nov. 27. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem is elég botrányos volt az első :D

De aztán gyakoroltuk és jól ment utána :)

Csak ügyesen, nem nehéz ;)

2015. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél szószerint lefagytam :D

Azt se tudtam h mit csinaljak annyira izgultam. De a srác eleg normalis volt szóval nem volt tragédia :D

2015. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! :3
2015. dec. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!