Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes olyan emberbe akivel még nem beszéltem, de minden nap látom?

Figyelt kérdés
Minden nap látom, de még nem beszéltünk csak köszönés. Kb október óta érzem ezt. Csak sanpen streakelünk.

2019. ápr. 9. 08:05
 1/7 anonim válasza:
Én is így kezdtem barátnőmmel! (3 éve együtt vagyunk) kezdj el vele beszélgetni bármilyen témáról és utána könnyebb a dolgod kivéve ha ő is szerelmes belédmert akkor még könnyebb dolgod van
2019. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerelmes biztos nem vagy, csak vonzódsz hozzá

a kettő nagyon más

2019. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

"Csak sanpen streakelünk."


Mit csináltok??

2019. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, vonzódás. Nem is nagyon ismered,szóval max a róla alkotott képzeleti képbe vagy szerelmes.
2019. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem szerelmes vagy csak szeretsz elábrándozni arról, hogy milyen jó lenne vele. elképzeled, hogy beszélgettek, megölel, megcsókol. téged sokkal inkább vonz ez a gondolat maga, mint a személye.
2019. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerelem: a másik külsejéhez, belső tulajdonságaihoz egyaránt vonzódsz. Szóval nem, ez csak szimpla tetszés.
2019. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztétek:

-lány vagyok

-16 éves

-kollégista vagyok => minden nap látom legalább egyszer


Miből gondolom hogy bejövök neki:

-mindig vagy legalább is legtöbbször amikor látjuk egymást a barátainkkal vagyunk de ő csak rám néz

-részegen az emberek őszinték ő meg már írt párszor részegen legalább is elmondása szerint ittas volt

2019. ápr. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!