Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti is 1-1,5 óráig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is 1-1,5 óráig készültök reggel? Megőrülök a barátnőmtől

Figyelt kérdés
Ő az első barátnőm, (20 éves fiú vagyok). Néha nálam alszik, vagy én nála, és minden reggel (suli előtt, vagy ha csak hétvégén megyünk valahová), reggel bemegy a fürdőbe, és másfél óra múlva jön ki... minden nap hajatmos, meg sminkel.. de mi a fene tart ennyi ideig? Ez normális?
2019. ápr. 10. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ad magára és a kinézetére. Hogy mindig szépnek lásd. Nőből van. Ugye nem akarod, hogy igénytelenül nézzen ki. Akkor hagyd, hogy foglalkozzon magával.
2019. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát, nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de én lány létemre kb évente készülődök másfél órát. Felkelés után pólót, nadrágot cserélek, oszt csá. :) 17L
2019. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha minden nap hajatmos es nincs tul hosszu haja csak a valla ala er az is leg 1-1,5 ora mire megmossa, megszaritja, esetleg vasalja is + a smink...

Am ez teged mibe zavar? alszol meg 1 orat amig keszul..

2019. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem normális. Egyébként nem is jó a hajnak, ha minden nap megmossa valaki, pláne ha reggel, na mindegy. Én ugyan nem sminkelek, nem tudom, mi tart rajta addig, de a lány lakótársam sminkeli magát, és neki az max 20 perc szokott lenni.

Egyébként a "felkelés" nekem is eltart 1-1,5 óráig, csak nekem nem a tollászkodással, hanem hogy szép nyugodtan kávézgatok, eszegetek, de ennek fejében korábban is kelek fel, hogy erre legyen időm. A fürdőszobában csak megmosom a fogam és az arcom. Lehet, hogy a barátnőd is - még ha ilyen tollászkodós dolgokat csinál is - szeret reggelente nagyon ráérős lenni. Ha téged nem hagy készülni, akkor kérd meg rá, hogy keljen fel korábban. Te meg addig aludj.

2019. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Örülj neki.

Az én barátnőm kicsit fiús, sokszor kócos a haja, soha nem sminkel, gyakran szőrös is. Nem igénytelen, de jobban tetszene nőiesebben.

2019. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A haj mosás miatt tart ennyi ideig, mivel utána szárítja, vasalja stb. De nem tesz jót a hajnak a rendszeres hajmosás, mivel sokkal hamarabb zsírosodik majd. Ezt értesd meg vele, akkor nem fog ennyi ideig tartani :D


Én kb 45 perc alatt kész vagyok, haj vasalással, sminkeléssel, úgy hogy az már amit ő csinál kis túlzás, ha mindennap ezt csinálja.

2019. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én csakeg fesulkodok ,fogát mosok ,felöltözik ,és alapozót és szepmilla spirált(kb.7perc)feldobok magamra .

Szerintem én olyan 20perc alatt kész vagyok ,lol .

Azt hittem a lányok csak a filmekben készülődnek annyit .

L

2019. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy óra, de hajat nem is mosok :D Csak megcsinálom a frizurámat, meg sminkelek, aztán 2 perc alatt felöltözök.
2019. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem attól függ hogy sulis vagy dolgozik, és ha dolgozik akkor mit. Vannak munkahelyek ahol elvárt hogy kicsípd magad és ápolt légy. De egy szerényebb melóhelyre, suliba vagy a mindennapokra túlzás szerintem. Minden nap hajat mosni nem egészséges.

Az én reggeli rutinom úgy néz ki hogy indulás előtt egy órával felkelek, kimegyek a mosdóba, fogmosás, a hajamat rendbe rakom és arctisztítóval kicsit áttörlöm az arcomat. Ez után felöltözök, közben bekapcsolom a vízforralót, öltözködés után kávé vagy tea + reggeli, közben uzsit csomagolok és olvasgatok a világhálón.

A halálom lenne minden reggel sminkkel bíbelődnk, utána egész nap lesni hogy jól áll-e. Mázlimra egész tűrhető arcom van, a smink nálam max szemkiemelő és szempilla spirál, eddig megy nálam a tudomány de elégedett vagyok magammal.


18L

2019. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!