Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belèm soha nem lesz szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belèm soha nem lesz szerelmes senki?

Figyelt kérdés

Én sem voltam még szerelmes igazán, de volt már akit nagyon kedveltem és nagyon vonzódtam hozzá. Most is van egy ilyen ember. Nem állítom hogy szerelmes vagyok, de nagyon kedvelem, szívesen megismernèm. Ő viszont elég nyilvánvalóan szerelmes(direkt írtam így,mert szerintem NAGYON kedveli, tisztán látszik) egy másik lányba. Úgy érzem, hogy mégha lenne is esélyem, nem lenne szabad"hű de nagy szerelem" a részéről. Hogy nem szeretne annyira,mint azt a lányt,akinek ezért semmit sem kellett tennie. Eddig 2 emberrel "kavartam", kedveltem őket, egyikükbe bele is tudtam volna szeretni. Tudom hogy még fiatal vagyok (16) de aggódok azon, hogy mindenkinek csak ", elég jó" leszek max, es ha lesz is valaki aki csak engem akarna, én nem tudom ezt majd viszonozni.


Őszintén szólva nem is merek beleszeretni senkibe ez miatt. Ès nagyon irigylem azokat,akikbe csak egy ember is beleszerett, mert tudom hogy én ezt nem mondhatom el magamról.



2019. ápr. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Naa, butaság, hogy beléd soha senki nem fog beléd szeretni.

Egy jó kapcsolathoz idő kell. Minél jobban megismerni egymást két ember, annál mélyebb érzelmek tudnak kialakulni. Lehet, hogy az egész kapcsolat azzal kezdődik, hogy véletlen fellök egy fiú az iskola folyosóján aztán elkezdtek beszélgetni és szépen lassan beléd szeret.

Nem kell annak első látásra szerelemnek lennie a fiú részéről, hogy a végén jó kapcsolat legyen.

Remélem tudtam valamit segíteni, ha szeretnél még beszélni róla, írj nyugodtan.

2019. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon szépen megírta, amit magam is így gondolok. Csodálom, hogy valaki kevés ponttal jutalmazta a válaszát.

Ilyen fiatalon cseppet se ess kétségbe! Lesz még tavasz, lesz még nyár (az életedben)! Minél kétségbeesettebb vagy most, annál nehezebben fog sikerülni, mert eleve lemondasz mindenről, ami majd természetes úton várna rád, vagyis azt fogod keresni, hogy miért nem lehet (valamit elérni), ahelyett hogy azt keresnéd, hogy hogyan lehet.

F.

2019. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy kezdődött a kapcsolatom hogy úgy arcba dobtott egy labdával hogy 3napig fájt a fejem

Mindenkinek elmondtam az évfojamból és mindig csúnyán nézett rám. Aztán úgy utáltam hogy fojton az ő utálatos járt az agyam. Aztán egyszer beszélgettünk,kiderült ugyan az érdeklődési körüli én rögtön szerelmes lettem. Aztán ő is és járunk. Hidd el ha nekem így lett pasim, tuti nem vagy reménytelen eset. Sok sikert

2021. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!