Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem volt még senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még senki szerelmes belém? Több lent

Figyelt kérdés
Tehát: csomó osztálytársam már kavar, találkozik fiúkkal, meg pl.alsó tagozatban is voltak lányok, akikbe a fiúk szerelmesek voltak. Tudom, hogy ez nem volt igazi szerelem, nyilvánvaló, de akkor is, jól esett nekik... az osztályban sok lánynak van már barátja, járnak ide-oda, kapnak rózsát, meg mittudomén...Igen, lehet, hohy féltékeny vagyok, és tudom, hogy 14 évesen ez nem a világ vége, hogy nincs barátom, de igazából én nem is barátot szeretnék, csak hogy mondjuk egy fiú megdicsérjen, vagy egyszerűen csak rámírjon. Jah...ez már megint egy másik téma, hogy a "barátnőimnek interneten IS írnak fiúk, hogy "gyönyörű vagy", meg "leszel az enyém cica?"stb...tehát én csak azt nem értem, hogy miért nem tetszek senkinek? Még csak meg sem néznek az utcán. És nem vagyok az a visszahúzódó tipikus szemüveseg lány (elnézést, szemüvegesek) de az a tipik rib**c sem, aki kidobja a melleit és pucsít ennyi idősen...Nem akartam túl sokat írni, de remélem, megértettétek, hogy mi a bajom😥. Várom a válaszokat. 14/L :)
2016. okt. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog elég sokszínű tapasztalni kell,idő kell hogy megértsd,én is lennék szerelmes,nemrég még voltam is,de most megint csak várnom kell,próbálkoznom kell és ha összejött már párszor megint sikerülni fog,nagyon remélem :) 17/F
2016. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én is 14 vagyok hasonló esttel.

Ez sokáig engem is feszélyezett, de mostmár nem igazán...

Akit a fiúk lecicáznak azon valójában röhögnek a háta mögött.

Maradj hű magadhoz és ne veszítsd el a tartásod... És akkor megtalál az IGAZI szerelem,amely a tiszteleten alapszik.

Kitartást!

2016. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ebben a korban a legtöbb fiúnak attól jön be valaki, ha könnyen kapható. Nem a szexre gondolok. Hanem pl ha kicsit meg lehet fogni a fenekét, egy kicsit villant itt-ott. (Ami egyáltalán nem jó). Vagy valami módon felkelti a fiúk figyelmét. A fiúk is bátortalanok, és megerősítésre várnak. Szóval lehet, hogy elég lenne egy mosoly, vagy egy kedves köszönés arra, aki neked szimpatikus. Nem kell rögtön flörtölni vele, vagy hagyni magad. De talán azt sugárzod, hogy ne közelítsenek. Legyél kedves, vidám, nyitott a beszélgetésekre, és biztos lesz olyan, aki a te kedvedre akar majd tenni :)

Így utólag visszagondolva én is átestem ezen. Az akkori barátnőim körül folyton legyeskedtek a srácok, és belül nagyon rosszul esett, hogy én nem érdeklem őket. És hogy örülök annak, hogy azok a lányok már nem a barátnőim!

Lehet, hogy beléd is szerelmes valaki, csak nem mer közeledni, mert incselkedsz fűvel-fával (jól teszed!)

Szóval ne csüggedj, csak legyél kedves és nyitott! Hidd el, jobb kivárni azokat, akiknek tényleg tetszel, mint azokkal kezdeni, akik csak taperolnak, meg olyan béna szövegeket mondanak, hogy leszel az enyém, cica, meg stb. Sok sikert, remélem tudtam segíteni! :)

2016. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam! Azért, mert NEM incselkedsz fűvel-fával!
2016. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! 3-as válaszoló! Igazad van és köszönöm!
2016. okt. 19. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem írnak rád meg nem akarnak felszedni te értékes ember vagy. Mindennek eljön az ideje, és majd egy rendes fiú hidd el fogja keresni a társaságod. Ebben a korban még nincs szükséged kapcsolatra, élvezd a gyerekkort, mert pár év és egyre több teher (gondolok itt a több tanulásra, kevés szabadidőre és az ezek okozta stresszre) lesz majd.
2016. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. okt. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!