Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mi tetszik egy lányon/lányban a legjobban? Mit tartotok vonzónak?

Figyelt kérdés
Van két fiu aki nagyon tetszik és nem tudom mi lévő legyek.
2019. ápr. 11. 17:22
 1/4 anonim válasza:
62%
Nálam a hosszú haj a nyerő, de tényleg az az igazán hosszú, egyenes haj, ami nincs összefonva meg semmi. De szerintem mindenkinek más az ízlése. (17f)
2019. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudhatid hogy nekik milyen az ízlésük!de azért figyeld a jeleket!(is)(hátha küldenek)
2019. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Fú hát én amíg nem ismerem, addig mindig az arcát nézem meg elsőnek, nekem az nagyon fontos, hogy szép legyen (kb arányos, nem túl pattanásos, nem túlsminkelt, szép, lehetőleg hosszú haj, stb.) És aztán - azért ne legyünk álszentek - szemügyre veszem az alakját. Ott legfőképp az számít, hogy szép vékony legyen, de azért ott, ahol kell, ott legyen rajta. Na értitek. Aztán belsőleg én azt kedvelem, ha kedves, nem nagyon nagyon nagyszájú, nem hagyja magát könnyen, szeret mélyebb témákról is dumálni, őszinte.
2019. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kék szem, hosszú szőke hajjal és karcsú alakkal párosítva az nagyon tetszik.
2019. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!