Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért is szakítottunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is szakítottunk?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem és hátha más kívül álló személy tudna valami magyarázatot vagy tanácsot adni. A következő a story. Volt egy lány aki évfolyamtársam volt és nagyon jól elvoltunk elmentünk randizni,ami után egyre többször találkoztunk és végül párkapcsolat lett belőle. Most másfél év után kitaláltuk közösen,hogy összeköltözünk,amikor egyetemre megyünk Pestre. A szülei és az enyémek is támogatták az ötletet,sőt mindketten adtak hozzákezdő tőkét. A múlt héten viszont kijelentette,hogy mégse,mert,hogy nem lehet és,hogy ezt az egész kapcsolatot zárjuk le és elviharzott azóta nem tudom sehol se elérni,mert vagy nem veszi fel vagy nem ír vissza.A szülei szintén nem tudnak semmit,mert megkérdeztem őket és ők is tőlem tudták meg,hogy szakítottunk. Szerintetek? Miben lehetek vétkes,hogy egyik napról,a másikra változtak a dolgok. Mindketten 19 évesek vagyunk

2019. ápr. 12. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy másik fiú van a dologban.
2019. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg ijedt attól, hogy ebből talán komoly kapcsolat lett volna, vagy még nem igazán akar elkötelezni melletted, vagy csak egyszerűen idő kell neki, mire fel dolgozza ezt a döntést. Talán egy másik fiú áll a háttérben, kitudja, vagy csak szimplán kalandnak élte meg az együtt létet és nem szívesen menne bele egy olyan folyamatba, amit később megbánhat. Hagyj egy kis időt neki, nem gondolta át az egészet teljesen, légy megértő bármi is a döntése, ne próbáld sürgetni, mert valószínűleg ez élete legkomolyabb döntése, lesz valakivel össze kötni az életét.
2019. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Adok időt természetesen,de attól még elmondhatná,hogy mi is van pontosan, a költözés ötletet,meg ő vetette fel nem én.
2019. ápr. 12. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Várj még pár hetet és kérdezz rá az összeköltözéssel kapcsolatban.

Amit válaszol, vedd tudomásul.

F.

2019. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél év pontosan elég a szerelemért felelős hormonok lebomlásához. (Az első nagy vízválasztó fél év, a második másfél-két év, a harmadik 7 év.) Valószínűleg ez történt. Erről nem tehet, a tini szerelmek többsége így végződik.
2019. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!