Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ebből rájönnétek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ebből rájönnétek, hogy bejöttök egy csajnak, és gáznak tartanátok?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje tetszik egy srác. Mondhatnám plátói szerelemnek is. Tudja, hogy létezem, de sajnos a köztünk lévő legközelebbi "kapcsolat" a facebookos lájk, amit mindig viszonoz. Nagyon félénk lány vagyok, de vettem a bátorságot, hogy rá próbáljak írni erre lányok terén nem gyakorlott srácra. Tegnap pont sütögettem, mikor jelzett a Facebook, hogy szülinapja van, és készítettem neki egy kis névre szóló sütit, amit üziben elküldtem neki. Nagyon tetszett neki és beszéltünk is, de csak afféle trash talk volt. Szerintetek nem esett volna le neki, hogy bejön nekem?
2019. ápr. 13. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl tapasztalt a srác, akkor még az is lehet, h nem esett le neki, bár ennek kicsi az esélye. Szerintem ez nem gáz, tök aranyos:)
2019. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
utána nagyon barátságos volt velem a srác, viszont 1 órás chat után lelépett és azóta nem beszéltünk
2019. ápr. 13. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatlan fiúknak nem nagyon szoktak leesni a célzások, talán még ez sem. Valami konkréttal kell próbálkozni. Érezze, hogy lenne esélye, de neki is tenni kelljen valamit. Ha te is elég fontos vagy neki, keresni fog. Ha pedig nem így van, hanyagold, mert max. azért fogja hagyni magát felszedni, hogy legyen valakije. :/
2019. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de amúgy szerinted ez a kis gesztus egyértelmű célzásnak számít?
2019. ápr. 13. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj, hogy a célzás nem egyértelmű
2019. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még úgysem,hogy eddig nem beszéltünk soha?
2019. ápr. 13. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... totál a sráctól függ. Jó esetben valaki elgondolkodna, hogy valaki ráír, és a szülinapján névre szóló sütivel köszönti, amit maga készített, és akkor most hogy is van... Azért ez nem egy mindennapos dolog így, max. ha valakik jó barátok lennének. :D De az a helyzet, hogy bármi lehet. Ha biztosra szeretnél menni, még pár dologgal próbálkozz, de ha azokat sem veszi/nem akarja, hagyd.
2019. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mivel próbálkozhatnék? :D (úgy hogy ne tűnjek nyomulósnak?)
2019. ápr. 13. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen baj ha nyomulósnak tűnsz, persze mértékkel, sőt... Csak neked is legyenek felé elvárásaid. :D Én megpróbálnék valahogy kommunikálni vele, ha szerencséd van, adja magát a szituáció, hogy olyasmit mondhass, ami leesik neki. Meg ha nem nagyon beszél lányokkal, de te keresed, és bejössz neki, talán ettől is felmerül benne, hogy ő próbálkozhatna. Valami olyasmit esetleg lehet írni, hogy szívesen megismernéd jobban. Ez nyitott ajtó, hogy közeledhessen, de mégsem azt mondod, hogy járnál vele. Kamaszfiú, nem barátkozás fog eszébe jutni, legfeljebb ha önbizalomhiányos. Ha erre sem nagyon reagál, tényleg felesleges foglalkozni vele.
2019. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, egy a gond itt:

az a pár fiú, aki felfogja a célzásokat, már foglalt.

Egyértelműnek kell lenned, ha akarsz valamit.

Egyenjogúság van, nem?

Ti harcoltatok érte - akkor most élvezd ki az előnyeit!

2019. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!