Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra és újra megtetszik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra és újra megtetszik az osztálytársam, most mi a franc van? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori nagyjából annyi, hogy amikor 9.-ben elkezdtem a gimit, az új osztályomban volt egy srác akivel év elején jártam is egy pár hónapot. Aztán szétmentünk, ez a része nem fontos. Van egy másik srác az osztályban, aki azóta bejön hogy először megláttam (igen, még akkor is bejött, mikor a másikba voltam szerelmes).

És ez valahogy azóta sem múlik sehogy, akárhogy próbálom...

Szétmentünk ugye a volt barátommal, 2 hónapra rá már az a srác tetszett komolyabban aki közben is bejött. Aztán úgy gondoltam hogy elengedem a témát mert egy másik lányt hívott randizni (de ő lekoptatta). De kis idő múlva azon kaptam magam hogy megint rá gondolok. Aztán ismerkedtem egy sráccal neten, ahogy abból nem lett semmi, ismét felerősödött az érzés az iránt akihez addig is vonzódtam. És ez még párszor megtörtént.

Miután egy buliban smároltam egy sráccal (nem rendszeres a dolog, akkor az egyszer történt ilyen velem), miután egy másikkal randizni voltam, újra és újra megtetszik a fent említett fiú.

És már komolyan nem tudom mit csináljak, mert jól tudom hogy ha egy fiúnak bejön egy lány milyen jeleket ad, és őt nem ismerem szégyellősnek, de nem látok rajta egy jelet sem, amit felém küldene, úgyhogy valószínűleg plátói a dolog. Ez az egész történet nagyjából 1,5-2 évet foglal magába.

Mi tévő legyek?

Akárhogy próbálkozom figyelemeltereléssel, nem jön össze: sokat tanulok, olvasok, sokat vagyok a barátaimmal, hobbim is van, iskolán kívüli foglalkozásokra is járok, ennél több időt figyelemelterelésre már nem lehet szánni, szerintem azt kimaxoltam.

Mit tennének a helyemben?

Ha elolvastad és válaszolsz is, azt megköszönöm :)

16/L



2019. márc. 2. 21:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Szió! En 3 éven keresztul voltam szerelmes egy sracba tok kilatastalanul. Raadasul osztalytarsam Es egy masik fiu segitett ebbol kilabalni. A jelenlegi baratom akit neten ismertem meg. Ha platoinak erzed a dolgot akkor ne ragadj le hanem lepj valamit egy masik iranyban. Eleg nehezen tudtam ertelmezni a fent irtakat, de ha mindent jol ertettem o nem adja annak jelet hogy veled barmit is tervezne. Tapasztalatbol mondom hogy a tovabblepes a legjobb valasztas. Valoszinuleg mely erzelmek fuznek ahhoz a fiuhoz ha ennyi eve bejon de ha viszonzatlan nem eri meg...

Es a tovabbiakban barmi is lesz a dontesed en sok sikert kivanok😊

2019. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) ismeros erzes. Az elso szerelmem egy osztalytarsam volt. 9. ev elejen szerettem meg. De eleg durvan visszautasitott. Csodalatosan szep lany.

Aztan voltak masok akik tetszettek, de vegul mindig ahhoz a lanyhoz "tertem vissza". Es baromi sokat szenvedtem ez miatt. De most van egy tokeletes baratom, es mar nem szenvedek a lany miatt.

Bocsi az ekezetek miatt.

2019. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^^

A leírásból az jöhetett le hogy abszolút hideg velem, pedig ez nem igaz: ha ketten vagyunk tök jól eldumálunk, akár hosszan egymás szemébe nézve (amit nagyon szeretek mert szép szemei vannak), mindketten zongorázunk, és volt már hogy játszottunk egymásnak, meg ilyen apróságok.

A baj csak az, hogyha pl. ketten vagyunk, és valaki odajön, akkor rám már nem fordít figyelmet, és ebből gondolom azt hogy nem vagyok az esete.

2019. márc. 3. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igaz kicsit tapasztalatlan vagyok (F) de velem is ez van egy lánnyal kB 6 éve és ha hiszed ha nem a nagykorú megnevezéstől messze vagyok, én se tudom kiverni a fejemből kiskorunk óta ismerjük egymast, ha odajon egy másik FIU akkor már nem nagyon figyel rám, én most kezdem elfelejteni hogy szerelmes vagyok belé, és hogy mondjak valami tippet akkor azt mondom hogy próbáld meg elcsábitani. Attól még hogy sok ideje ismered és hogy nem táplál irántad érzéseket az nem azt jelenti, hogy ez az érzés a következők során nem alakulhat ki... Hát most konkrét példát erre nem tok mondani. Erről nagyon sok cikket/videót tanalsz (6.osz.) Én is próbáltam elcsábitani (most mondhatnád magadban), de ő már valaki más iránt táplál szerelmet, és megint mondhatnád, hogy neked is ez van, DE engem kB IGNORÁL ha ilyesmivel próbálkozok, szóval próbáld meg elcsábitani FOLEG ha nincs senkije ha meg most szakított valakivel akkor, ha véletlen az azelőtti kapcsolatáról beszél ne haragudj meg rá, DE határozottan tereld a témát, Sok sikert ha nekem nem jött oszze (mondjuk most mintha jönne vissza felém) legalább neked jöjjön össze...
2019. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!