Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú-lány barátságban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú-lány barátságban állandóan minden apróságon összevesz a 2 ember, annak lehet a hátterében elfojtott érzelem?

Figyelt kérdés

Már elég régóta ismerjük egymást, szinte minden bizalmas dolgot elmondunk egymásnak. Jó barátok vagyunk.

Egyszer már el is mondtam neki, hogy többet érzek. Azonban ő visszautasított. De utána (mint előtte) ugyanúgy olyan jeleket küldött magáról, mintha ő is többet akarna. (Örökös féltékenykedés más lányokra, állandóan hangoztatja, hogy milyen helyes és normális vagyok egyszerre stb.)

Nem változtatott egy kicsit sem a viszonyunkon a vallomás. Nem volt kínos helyzet a későbbiekben sem.


Azonban sokszor van az, hogy azon is képesek vagyunk leállni veszekedni, hogy az egyikünk két centivel arrébb tolta a másik tálcáját. Meg képes direkt kiforgatni a szavaimat, hogy tudjon min megsértődősdit játszani.


Tehát a kérdés adott. Lehetnek a háttérben általa elfojtott érzelmek irántam?


18/L 20/F


2019. febr. 9. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tutira. Ha már egyszer bevallotta, ez nem igazán szokott a későbbiekben sem barátzónára redukálódni. Maximum látszat szinten.
2019. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első: én (a fiu) vallottam be neki, és ő (a lány) utasított vissza
2019. febr. 10. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez közelről sem hasonlít barátságra és ha párkapcsolat lenne belőle csak folyton féltékenykedne és ki akarna sajátítani.

Nem értem miért kínzod magad. Keress olyan lányt, aki szeret és tisztel mint férfi.


24/F

2019. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó azt kihagytam, hogy sok közös élményünk is van meg alapjábavéve jól megértjük egymást. Csak így a semmiből jönnek ezek a veszekedések/sértődések.
2019. febr. 10. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Éveken keresztül nem lehet békességben élni egymás mellet ilyen apróságok felhánytorgatása mellett! Kizárt dolog!

Beszéljétek meg egymás közt és ha megígéri, hogy leszokik a pitiánereskedésről meg a féltékenykedésről (és hónapokon át ezt be is bizonyítja! Nehezen tudja!), akkor megkísérelhetitek a kapcsolat fenntartását. Nm sok reményt fűzök hozzá.

F.

2019. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!