Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egybesült fasírtot lehet...

Egybesült fasírtot lehet sütőzacskóba sütni? Olyat lehet még szerintetek csinálni, hogy két félét egyszerre sütök egyik zacskóba lenne a töltött pulykamell szelet (kb fél kiló) a másik zacskóba lenne a egybesült fasírt (egy kiló)?

Figyelt kérdés

Mert a húsokat gyönyörűen meg tudom sütni benne, csak ezzel van kételyem.


Ne kelljen dupla időt mennie a sütőnek?!


Kellemes ünnepeket kívánok Nektek!


2009. dec. 23. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább fóliába rakjad és majd a végén vedd le, h tudjon megpirulni is egy kicsit.
2009. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és ha mégis a zacsiba rakom és a vége felé kivágom a tetéjét, hogy tutira megpiruljon a teteje, de amíg átsül addig zárt zacskóba lenne.

Utálom a tepsit takarítani, régen mindig fóliát használtam és kiszakadt meg átfolyt rajta a zsír meg a mindenség és azt kitakarítani nagyon kellemetlen, amióta ezt felfedeztem sokkal könnyebb a húsok elkészítése, csak ezzel a fasirtal vagyok kicsit gondba!

2009. dec. 23. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem zacsiban is jó, bár még soha nem próbáltam. Én attól félnék, hogy nem fog szét esni?? Mindenképp írd meg, hogy hogyan sikerült, mert ha jó akkor én is kipróbálnám szilveszterre!! Köszi és boldog karácsonyt:)
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló!


Végül egy jénai tálba sütöttem, nem mertem sütőzacsiba tenni!

Kellemes ünnepeket kívánok Neked!

2009. dec. 24. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, akkor én sem merem majd kipróbálni.. Kellemes ünnepeket és Boldog Új Évet!!
2009. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!