Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Messengeren nagyon keveset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messengeren nagyon keveset beszélünk, de a talin minden okés?

Figyelt kérdés
Ez miért van? Azt mondta senkivel nem nagyon beszél neten.. szòval én is közönbös lennék számára?

2019. ápr. 23. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet élőben szereti, nem neten.
2019. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem az a messenger típus, vagy elfoglalt
2019. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudja, hogy te szeretsz messengeren is írkálni, akkor ír! Mondd meg neki, hogy nem esik túl jól, hogy nem ír rád néha. Legalább csak érdeklődje meg, hogy hogy vagy
2019. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondta senkivel nem nagyon beszél neten.."

Senkivel! Bizony léteznek még emberek, akik a neten való pötyögést erőltetettnek és személytelennek érzik! És milyen igazuk van! Inkább örülj neki, hogy a személyest részesíti előnyben, a személytelen helyett.

2019. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Japàn tudósok megàllapítottàk, hogy akik nem beszélnek a messengeren napi 3 óràt, azok alacsony intelligenciàval rendelkeznek.


Minél intelligensebb valaki annàl többet messengerezik. Én napi 5-6 óràt csinàlom, szóval húzzàl bele. Bill Gates àllítólag napi 9-10 óràt is messengerezik. Komoly forràsok szerint ezért mondott le a Microsoft elnöki posztjàról.

2019. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért baj ez🙄🙄🙄 én is ugyanilyen vagyok nem tudok és nem is szeretek messengeren beszélgetni. Egy hosszú és fárasztó nap után/alatt kinek van kedve 0-24-be beszélgetni valakivel. A végén még te leszel megsértődve ha valami olyat ír egy stresszes nap után amivel megbánt. Nagyon szánalmas, hogy természetesnek vesszük az ilyet, hogy írjon mindig. És azon lepődünk meg, tartjuk furának, aki nem ilyen. Ezt még én is belátom pedig még csak 19 vagyok.🤷
2019. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kell magamra vennem?
2019. ápr. 23. 11:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Attól félek ha nem beszélünk eleget, nem is akar majd velem újra talizni, annak ellenére, hogy csók is volt
2019. ápr. 23. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Tartogasd a beszédet a találkozókra, egyáltalán ne vedd magadra.
2019. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
baratommal mi se messengeren beszélgettünk órákat hanem amikor talalkoztunk, most meg együtt lakunk es lassan 1 éve együtt vagyunk es minden rendben van
2019. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!