Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagyon jó, kitartó barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó, kitartó barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk egymással, mindig elmondjuk egymásnak mindenről, néha veszekedtünk hülye dolog miatt, de mindig hamar meg beszéltünk és kibekultunk. De én lehet, hogy tényleg szeretem öt, nem barátilag. Mindig rá gondolok, őszintén nagyon hiányzik, távol lakik, de gyakran el szokott jönni Pestre, hogy találkozzon velem. Nagyon imádok vele lenni, ahogy ő is velem. De amikor szerelemről említek neki, akkor azonnal más témát keres, nem nagyon szeret szerelemről beszélni. De egyszer, mikor elkísértem öt a buszállomásig, és akkor adott puszit a pofimra, amit nem szokott csinálni, és nagyon meg voltam lepődve, és boldoggá tett. Mikor haza megy, akkor nagyon szomorú vagyok. Lehetséges, hogy lesz több is ennél?☹️
2019. ápr. 24. 11:20
 1/3 anonim válasza:
78%

Lehetséges!

Áltatában a legjobb barátságokból lesz a legboldogabb és a legszebb szerelem ! Lehetséges hogy ő is érez irántad valamit csak lehet nem meri be valani magának sem!

de kitugya

Drukkolok nektek

2019. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán. Volt már benne részem. :)
2019. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges, de nagyon nagy rizikó is. Hiszen ha esetleg nem működne és összevesznétek akkor nem csak egy csajt/pasit (nem tudom hogyg fiú vagy vagy lány) veszítenél el. De természetesen lehet belőle nagyon hosszú és boldog szerelem is.
2019. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!