Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem akik összejöttek legjobb barátjukkal, mennyi idő volt amíg a barátság kinőtte magát szerelemmé? Kellett valami történés, konkrét dolog az átbillenéshez?



Én speciel nem igazán hiszek ebben, hogy ez gyakori. Úgy gondolom hogy van fiú-lány barátság, még ha kierőszakolt is.


2018. máj. 2. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem kell hozza sok idő, sem különlegesebb történés, egyszerűen ha tudod minden kis titkát, Máris közelebb érzed magadhoz, es annyira bírod a személyiségét, hogy egy idő után mar a külső sem szamit, sőt, vonzóbb lesz. Nem tudom megmagyarázni, miert. Velem egyszer volt ilyen, hogy osszejottem egy legjobb baráttal, de az összes fiu haverom, aki közelebb állt hozzam, tetszett mar. Megmagyarázhatatlan.
2018. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a két eddigi kapcsolatom barátságból alakult át szerelemmé...abból az egyik 8 évig tartott..
2018. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az a legjobb kapcsolat, ahol a szerelmed a legjobb barátod is egyben. Így lesz hosszútávú és igazán harmonikus.

Egyébként nekem kb 4-5 hónap volt

2018. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! En a mostani baratommal 2eve ismerkedtunk meg (decemberben lesz 3) es baratok voltunk, de csak interneten beszelgettunk, es amikor szoba jott ez a szerelem tema fel evig nem beszeltunk, mert annyira nem volt meg kiforrva. Aztan ujra elkezdtunk beszelni fel ev utan, minden nap ejjel 3-4ig nyaron, es szeptemberben talalkoztunk elsonek es akkor ossze is jottunk, most leszunk 8honapja egyutt. Kellett nekunk fel ev, de megerte
2018. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!