Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt.

De sosem volt meg az a nagy lángolás részemről. Úgy voltam vele, hogy hátha belefogok zúgni, viszont úgy érzem ez nem fog megtörténni.

Ellenben ő teljesen oda van értem. Nagyon rendes, aranyos, normális érték rendel rendelkező lány, aki a mai világban tényleg hihetetlen ritka. Ezért is nem akarom "heló szia ennyi volt-al" elintézni. De akármilyen finoman mondanám meg neki, tuti összeomlana.

Ő egyfolytában találkozni akar velem, én kevésbé. Mikor együtt vagyunk elvagyunk, de nekem az egész csak olyan mintha egy jó barátommal találkoznák. Rajta pedig lehet látni, érzeni, és mondja is hogy teljesen szerelmes belém.

Én persze úgy teszek, mintha én is ugyanúgy éreznék, de közben semmit nem érzek iránta...

Szeretnék ebből az egészből kilépni, de nem tudom hogyan csináljam.



2019. ápr. 26. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem érzel úgy, akkor ne csinálj úgy! Minek hülyíted?!

Mondd meg neki egyszerűen, amit itt! Hogy nagyon értékesnek tartod, de nem vagy szerelmes belé. Adtál egy esélyt a dolognak, "akartál" szerelmes lenni, de a szerelem nem akaratra jön.


Tökéletes alkalom erre nem lesz, hogy elmondd, úgyhogy nincs mire várni, max. ha érettségi előtt van, vagy ilyesmi, várd meg, amíg túl van rajta, de minél tovább vársz, annál rosszabb lesz, szóval ne legyél gyáva.


Semmiképpen ne legyen szex (búcsúszex, vagy akármi), és egy szemernyi reményt se adj neki, hogy ez változhat. Ha nem tud reménybe kapaszkodni, sokkal gyorsabban fel tudja dolgozni. Viszont korrektül beszélj vele meg mindent. Ha van kérdése, normálisan, őszintén válaszolj. Ne úgy jöjjön ki a dolog, hogy magát hibáztassa, de azért ha valami égbekiáltó dolog van, akkor mondd csak el.

2019. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyit mondj neki az érzéseidről, mint amit itt leírtál. Hogy szereted, de az érzéseid inkább csak barátiak.

Össze fog omlani, jól érzed. De majd túl fogja tenni magát a csalódáson. Ami nagyon fontos, hogy beszélj vele minél hamarabb. És ne intézd el közhelyekkel. Ne mondd neki, hogy maradjatok barátok, meg egyéb emeletes faxságokat.

Ne színlelj szerelmet, mert az nagyon nem tisztességes.

És ne legyen lelkiismeret furdalásod. A szerelmet nem lehet kikényszeríteni. A párválasztás nem arról szól, hogy kiválasztjuk azt, aki bizonyos szempontoknak megfelel. Ha nincs szerelem, akkor nem érdemes tovább folytatni a kapcsolatot. Akkor sem, ha amúgy egy igazi "főnyeremény" a lány.

2019. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a szituációban vagyok, csak fordítva... Beleszerettem egy lányba, de ő semlegesen érez, és távolságtartó velem, pedig szerintem nem vagyok rossz ember, sőt... Ezt ő is tudja, be is vallotta, hogy a mai világban nagyon ritka az ilyen pasi, mégse akar összejönni velem. Valami más dolog áll a háttérben, ahogy szerintem nálad is. Vagy csak szimplán nem vagy vevő egy komolynak látszó kapcsolatra, nem vagy hozzá elég érett, vagy csak szimplán megijedtél ettől a helyzettől. Később lehet, hogy meg fogod bánni. De ez a Te döntésed. Nincs rá garancia, hogy 2 éven belül, vagy 20 éven belül találsz ilyen embert. Magadban kell letisztázni az életcéljaidat.
2019. ápr. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!