Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok egyutt egy lánnyal és nagyon jókat beszélgetek vele meg imádom a társaságát, viszont szexuálisan nem vonzódom iránta

Elhatároztam hogy szakítok vele mert ezt a kapcsolatot nem szeretném folytatni viszont nem szeretném megbántani mert tényleg egy nagyon jófej és kedves lány és imád engem ezért biztos nagyon sokat fog sírni ezek után hogy elmondtam ezt neki. de én nem érzek vonzalmat iránta. Hogyan tudnék vele a legkedvesebben, legkevésbé megbántóan szakítani?



2019. ápr. 4. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha elmondod neki hogy szexuálisan nem vonzódsz hozzá,biztos összetörik bellül,és nem fogja magát elfogadni,és megmutatni magát másnak!Szerintem azt semiképpen ne mond neki,hogy szexuálisan nem vonzódsz hozzá!így is,úgy is fájni fog neki,bármilyen kedvesen akarod vele közölni mert odáig van érted!
2019. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az 100% hogy nem azt mondom neki hogy nem vonzódom iranta. olyanok erdekelnek hogy szemelyesen vagy uzenetben kene e elmondanom neki. Valószínűleg valami olyat mondok neki hogy nem alltam meg keszen erre a kapcsolatra vagy ilyesmi
2019. ápr. 4. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen szakíts vele mindenképp.
2019. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Személyesen!!!
2019. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És miért nem vonzodsz hozza?
2019. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Üzenetben, hogy ne legyen nagyon gáz neked
2019. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyit megérdemel a lány sztem hogy személyesen szakítassz vele!
2019. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És hogyan szakítsak vele személyesen? Írjak rá hogy taliznunk kéne, mert mondanom kell valamit? nagyon rossz lesz végig nézni mert biztos sírni fog...
2019. ápr. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!