Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele?

Figyelt kérdés
A baratommal egy iskolaba jarunk. Eleinte jo volt minden ,hagyott nekem szabadidot a suliban is.Miutan komolyabb lett a kapcsolatunk minden szunetben vele kell legyek,pedig suli utan is szoktunk talalkozni. O azt akarja, hogy egesz nap vele beszeljek. Baratnokkel is ha megyek inni egy uditot haragszik, mert nem tudtam a telefonon logni es vele beszelni.O azt mondja, hogy akkor is ha barátokkal van szakit ram idot.
2019. febr. 17. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szakítani ez végett még nem kell.Viszont beszéljétek meg a problémát
2019. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar beszeltunk errol.Azt mondta ,hogy szunetbe is lehetek nyugodtan a baratnokkel es egyszer ki is mentem szunetben a lanyokkal es utana lattam rajta ,hogy haragszik...Tobb vita is volt mar ebbol.
2019. febr. 17. 08:58
 3/6 B25 ***** válasza:
94%
Más igényeitek vannak. Erről beszélni kell. Ha napi 24 órában együtt vagytok nagyon elvesziti az értékét az az idő amit együtt töltötök. Néha szükség van hogy csak a barátokkal, csak a családoddal legyél a párod nélkül mert az önálló személyiségednek meg kell maradni. Ne nőjjetek össze
2019. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki hogy ha igazán szeret akkor változtasson a hozzáállásán,mert ez ennek nem lesz jó vége hogy szinte mindenen felkapja a vizet a semmiért.
2019. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel neki a kérdést: Vagy abbahagyod, vagy ennyi volt a kapcsolat.
2019. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első kapcsolata igaz? Szerintem a fiúk 80%-a tuti elköveti ezt a nagy hibát. Tipikus birtoklási vágy. Ne csinálj semmit, ne legyél senkivel, csak rám figyelj és velem legyél. A lehető legaljasabb húzás amit egy kapcsolatban az egyik fél megtehet, a kisajátítás.

Neked van életed rajta kívül is, ezt bele kell számolni. Iskola nem a kapcsolat helye, járhatsz iskolatárssal (bár elég merész dolog) viszont nem a suliban kell nyalakodni meg találkozni. Suli után vagy hétvégén biztos van rá elég idő/alkalom.

Ha nem tetszik neki, hogy neked rajta kívül vannak barátaid, akkor így vagy úgy de szakítás lesz a vége.


Sajnos tapasztalatból írom mindezt, ugyanezt követtem el én is, csak mi külön suliba jártunk.

2019. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!