Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret a barátom ezek alapján?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a barátom ezek alapján?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkban a pozitív:mindent elmond nekem ha rányomul valaki stb,mindig felvidít,megbízok benne,apró aranyos gesztusokkal közelít felém pl meglepetéspuszi, csoki.,

A negatív:nem olyan érzelmes a szerelmes dolgokra azt mondja h nyálas. Múltkor előttem dicsért más csajokat. Nyíltan megmondta ki tetszik neki (elvileg csak viccelt)



2019. ápr. 27. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztos kiverné a biztosítékot, az hogy nyíltan kijelenti, hogy ki tetszik neki miközben én vagyok a baratnője, mégha “viccel” is, amit nem hiszek. Az ilyen fiúk számomra ilyen “csajfalónak” tűnnek.🤷🏼‍♀️
2019. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy szeret(a maga módján) .Bár felvethető, hogyha valaki szeret valakit akkor miért dicsérget egy harmadik személyt...,na mindegy. Tény, hogy tetszenek neki mások is, de azt már neked kéne vele megbeszélned hogy ne dicsérgessen más lányokat előtted, mert rosszul esik neked (nem csodálom, nekem is nagyon rosszul esne). Az meg hogy nem érzelmes a szerelmes dolgokra arról nem tehet. Ő ilyen te választottad,ezt fogadd el.
2019. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!