Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan valakivel h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel h megcsókolta hirtelen a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

Nem,velem nem volt ilyen viszont kiváncsi lennék a reakciokra ha be is voltatok rúgva hogy akkor és utánna mi volt.

Igazából én ugy érzem már egy ideje h ha mi együtt töltünk majd egy kiránduláson 1 éjszakát (meg majd még lesz h 2-öt)és ivás is be van tervezve és szerintem fog történni valami mert sokszor szórakozunk egymással es ez ital hatására szerintem kifog jönni. Tudom hülyeségnek hangzik de ilyen is lehet és hogy ha valakivel törtent ilyen azt h kezelte?


2019. máj. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátok között minden megtörténhet. Ez persze, függ attól, hogy fiú, vagy lány az illető. Lényeg, hogy beszélni kell róla, (Természetesen, a barátnőddel nem mással!) ha megtörténik és úgy nem fog elfertőződni a seb. Nem szabad lenyelni ilyesmit, meg a stb stb mondás.
2019. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Arcra igen, de szájra mindig a pasi kezdeményez.

A fenékre csapás és egyéb humoros szexuális utalás viszont előfordult már.


24/F

2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok meg ő is ugy hogy van rá esély h ő kezdeményezzen😂
2019. máj. 1. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan boncolgatták a témát pl stand up comedy színpadán is: vajon a fiúk piától buli hangulatban hogyhogy nem kezdenek el szexuálni egymással. Vagy hogyha vendégségben kiadós beszélgetést követően egyetértenek valamiben akkor azt hogyhogy nem ágyjelenettel pecsételik meg hanem koccintanak még egy körrel.... hát mert a lányok sokkal lazábbak (sőt túlságosan is) a leszbi bi hetero életvitel elmosódik vagyis a legtöbbjük szezonálisan lmbtq-s amúgy hetero
2020. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!