Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vagy mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 hónapja beszélgetek egy sráccal facebookon, egyszer már találkoztunk, meg látásból már korábbról is ismerem. Az elején nagyon érdeklődő volt, szinte szünet nélkül több órán át is beszéltünk. Ez a lelkesedés kicsit alábbhagyott, de azóta is ír meg érdeklődik mi van velem, de randira nem hívott még el. Kezdek kicsit türelmetlen lenni, mert hosszútávon nem akarok egy "idegennel" úgy beszélgetni, hogy nem is ismerem. Kérdezzek rá mik a tervei vagy hívjam el én vhova?

18l 19f


2019. máj. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet h félénkebb típus?Neten nem tettetek fel ismerkedő kérdéseket?Ja,de gondolom élőben szeretnéd mégjobban megismerni!Hát valahogy utalnid kéne rá,h van esélye,és h hívjon el!
2019. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már utalni rá, de nem nagyon vette a lapot... :/
2019. máj. 1. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A neten csak az unalmas magába forduló emberek ismerkednek, vagy akik önbizalom hiányossak legrosszabb esetbe mindkettő. Hagyd el szerintem. 1 hét után, ha szembe mész vele az utcán, le merném fogadni még köszönni se fog.
2019. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
A 21. században élünk, ha találkozni szeretnél vele, nyugodtan hívd el valahova. A legtöbb fiúnak tetszik, ha te is mersz lépni valamit és nem csak azt várod, hogy majd a fiú..
2019. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!