Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes volt belém de én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém de én nem tudtam, és így én lettem a rossz hogy csinaltunk ezt azt?

Figyelt kérdés
2 lanynak bejottem (talan meg most is) és azert lettem a szar mert ugy ereztek h en kihasználtam őket az egyikük lefeküdt velem a másik meg csak hülyéskedett velem. Ezt emiatt nem is értem, mert az ember amíg fiatal addig éli az életét kipróbál dolgokat, én ezzel semmit nem akartam csak szórakozni, rajtuk is azt lattam h szórakoznának kicsit, szoval lényegében ugy ereztem h nem lesz ebbol semmi. Erre mostanaban volt egy buli es lehet a pia miatt ugy érezték h összefognak es adnak egy egy pofont, es sirnak, komolyan megértem h szar nekik most így de azt nem hogy nem lehet veluk megbeszélni. Szoval ebben segítsetek h szerintetek en voltam a hulye vagy hogy itt meg lehet e ezt oldani, mert a békét preferálom .
2019. máj. 3. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem rossz vagy, hanem hülye.
2019. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok hülye?
2019. máj. 4. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert két csajjal kavartál egyszerre
2019. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kavartam egyszerre velük. Fel ev volt közöttük, de a másodikkal nem is csináltam semmit tehát alaptalan.
2019. máj. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!