Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza utasitottam egy fiut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza utasitottam egy fiut pedig nem akartam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhivott setalgatni a kozelbe (osztalytars) es nagyon tetszik meg minden es mivel azt hittem hogy csak viccel vissza utasítottam.. :/ Mit tegyek?

2019. máj. 6. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért hitted azt, hogy viccel? Illetve utólag hogyan jöttél rá, hogy tényleg nem vicc? Egyébként nyugodtan menj oda, és mondd neki, hogy ha él még az elhívása akkor szívesen mennél vele,vagy valami ilyesmi, szerintem meg sem fogja kérdezni,hogy az előző alkalommal miért mondtál nemet.
2019. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Mondd el neki az igazat.

Beszéljétek meg.

2019. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnap szólítsd meg, hogy áll-e még az ajánlata.
2019. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Onnan gondolom hogy viccel hogy az osztalyban szoktak lanyokat szivatni hogy pl gyere mekibe vagy ilyenek:D Szoval ebbol gondoltam
2019. máj. 6. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És utána honnan jött,hogy mégsem vicc volt? Egyébként beszélj vele, ez a legtisztább.
2019. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!