Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá remény, hogy megoldódjon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá remény, hogy megoldódjon?

Figyelt kérdés

Szóval van a barátnőm, akivel 9 hónapja vagyok együtt. Kb. 2 hónapja elkezdte azt hogy nem ír vissza, nem reagál (nem tudunk könnyen találkozni távolság és egyéb ok miatt) és így semmit se beszélünk, olyan mintha nem is létezne. Viszont beszéltem a barátnőjével és azt mondta hogy ugyan úgy szeret, csak van egy "időszaka". A barátnője felajánlotta hogy találkozzunk hárman hétvégén. Szerintetek lenne remény hogy megoldódjon a probléma? Megérné-e elmenni?

16/f



2019. máj. 7. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb mintha meg sem próbálnád rendbe hozni, szóval mindenképp menj el a találkozóra. Bár kíváncsi lennék, hogy mi az a bődületesen nagy probléma a mostani "időszakban" , ami miatt nem tud vissza írni pár sort naponta, és nem tud reagálni. Persze, nem akarok én érzéketlen lenni, de ember. Napi szinten a kezükben van az a k**va telefon. Ne mond már nekem, hogy 10 perce nincsen a pasijára?
2019. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindenféle képen menj el és beszéljétek meg a problémát. Mond neki, hogy őszintén beszéljetek mert az a legfontosabb. Szerintem a lány barátnője fölösleges lenne oda mert ez csak kettőtökre tartozik. Ha meg nem sikerül és nem sikerül kibékülni, akkor legalább nyíltan és tisztán átbeszélitek a dolgokat lezárjátok a dolgot. Ha kérdésed van írj nyugodtan :)
2019. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Ezt kérdeztem én is tőle, de nem válaszolt rá…


Akkor elmegyek, és megbeszélem vele, max a barátnője hallgat, engem nem zavar

2019. máj. 7. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!