Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban tetszik egy osztálytársam, de mindig is úgy gondoltam, hogy én lennék az utolsó lány aki érdekelné őt. Mégis látok egy kis reményt, lehetséges? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A srácról annyit kell tudni, hogy már három éve az osztálytársam, de ezalatt még 10 percet sem beszélgettünk. Van pár haverja az osztályból, szünetekben mindig velük hülyül. Nem szokott sokat lányokkal beszélgetni, max a házikról. Velem is csak ezért beszélt múltkor párpercet. Meg néha látom, hogy egy évfolyamtársammal (lány) beszélget, mikor beérnek a suliba. De semmi testi kontaktust nem láttam közöttük, lehet, hogy vele is csak valami sulis dologról beszélt.

Igazából alig ismerem őt, nagyon keveset tudok róla. Helyes srác és néha olyan érzés mintha a tekintete vonzaná az enyémet. Múltkor órán csoportokban voltunk. Nekem kellett egy anyagrészt elmagyaráznom pár embernek (köztük neki is). végig figyelmesen hallgatott és a szemembe nézett. Akaratlanul én is végig a szemébe néztem, amíg magyaráztam. Jól esett, hogy ennyire figyelt rám amíg magyaráztam, de így hogy én is a szemébe néztem kicsit furán jött ki a dolog. Nem kapta e a tekintetét és a végén már teljesen zavarba jöttem. direkt körbenéztem a többiekre is, hogy ne legyen feltűnt de aztán megint a szemébe néztem. Az osztályban is néha figyelem, és sokszor olyan mintha ő is rám nézne. Nem szemezünk hosszan, nem tudom, hogy tényleg engem figyel-e.

Régen egyáltalán nem kedveltem őt, sőt szinte utáltam, azért mert bunkón viselkedett velem párszor. Szerintem ő sem kedvet engem, bár nem tudom miért. Még tavaly vagy tavaly előtt történt hülyülés során, hogy pont az útjába álltam. Dühös volt, és ahogy elment mellettem bemutatott nekem és káromkodott. Engem nem nagyon érdekelt, teljesen hidegen hagyott akkor, de a többiek azonnal a védelmemre szálltak. Tehát ezek után nehéz elhinni, hogy esetleg lehet esélyem nála, de mostanában nagyon tetszik. A viselkedése is megváltozott, mert most már emberszámba vesz, és a segítségemet is kérte. Nem beszélünk napi szinten, és nem mernék túl egyértelműen rányomulni ( pl. face-en ráírni és elhívni valahova), mert félnék hogy csak kiröhögne a haverjaival. Valahogy baráti szinten viszont jó lenne közeledni felé.

A kérdést azért írtam ki, hogyha hátha lesz valaki aki tud tanácsot adni. Bocsi hogy hosszú lett, azért remélem páran végig olvassátok és próbáltok segíteni, véleményt kifejteni. :)

16/L



2019. febr. 23. 12:45
 1/3 anonim válasza:
52%
Én igazából attól tenném függővé, hogy még mennyi ideig jártok egy osztályba, mert ha elmondanád neki és esetlek össze is jönnétek, de mondjuk jövőre szakítanátok (vagy tökmindegy mikor) akkor ugy szar lenne főleg nektek, hogy el kell viselni egymást minden nap, de az osztály többi tagjának is, hogy konfliktus van. Ha ez az utolsó évetek együtt, akkor mondd el neki, semmit nem veszíthetsz.
2019. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ezenkívül még három évig egy osztályba járunk. Emiatt semmiképp se mondom csak úgy el neki, mert ha visszautasít akkor az kínos lenne három évig. Csak lassan akarok közeledni vele. Ha így valahogy összejönnénk és szakítanánk akkor az már nem lenne olyan vészes. Hisz mindkettőnk dolga lenne, és nem csak az lenne, hogy én voltam meggondolatlan, azzal hogy random szerelmet vallottam. Most is több expár van az osztályban, kínos lenne de túlélhető..
2019. febr. 23. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak afelé fellángolás, majd elmúlik és meg komolyodsz és rendes palit keresel magadnak. A viselkedése, ahogy leírtad, nem tűnik neked valónak, meg amúgy egymásnak se, mivel te már jó előre látod, hogy mi lenne köztetek, valószínűleg ez csak kaland lenne a te részedről! Lépj túl rajta, majd lesz másik.
2019. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!