Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom elfogadni, hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elfogadni, hogy ez történik. Van még bármi esélyem? Vagy ő csak ilyen és van még remény?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit már az óvoda óta ismerek bár kb 6 éve nem is beszélgettünk :D Egyébként én mindig is gondoltam rá és sokat álmodtam vele de valahogy mindig csak egy ilyen ábrándnak, "De jó lenne" dolognak hagytam. Én hiszek a sorsban és kb másfél hónapja megnéztem egy filmet amiben a főszereplő nő (Natalie Portman :D) re egy az egyben hasonlít ez a lány (Mindig is hasonlított) de komolyan, nem viccelek! Igaziból csak olyan érzésem volt, hogy ismerem valahonnan Portmant de nem eszméltem rá miért ilyen ismerős az arca :D Majd jött az álom ezzel a bizonyos lánnyal :D

Szóval mondom ez nem véletlen, itt az idő, hogy most vagy kiszeressek vagy lehet ő is így van, esetleg majd kialakulna valami de felveszem vele a kapcsolatot. Nem kapkodta el, bekövettem egy másik instagrammról (facen ismerősek vagyunk ott fura lett volna 6 év után ráírni :D) Szóval kamu instán olyan 1 hónapig követtem, néztem miket likeolgat meg esetleg posztol (mert privát a profilja és nem is sok követője van) vagy a napjába rak ki valamit de igaziból semmi... De elfogadta a követési kérelmemet szóval nem nem használja hanem nem aktív, hébe-hóba likeolgat.

Na most ezt meguntam és ráírtam erről az instáról. Leignorált és mondom elég volt a játszadozásokból, nagyok a golyók és bejelölöm, likeoltam pár képét és ráírtam. Nos végülis beszélgettünk meg így jó volt meg mindig de valahogy nem éreztem, hogy érdekelném vagy "hiányoztam" volna...

Mondta, hogy ja rég beszélgettünk meg ilyenek de amúgy nem is kérdezett vissza (talán 1x-2x mikor mi a helyzet velem meg ilyesmi de kb 90%-a a kérdéseknek én tettem fel) Igaziból minden lehetőséget megragadok és próbálok vele kommunikálni de valahogy nem érzem, hogy érdekelném. És ez engem mérhetetlenül felzaklat mert én szeretem ezt a lányt... Konkrétan esélyt sem kapok. Azt gondoltam eddig azért ilyen passzív mert "jaj 6 éve nem beszéltünk most miért ír?!" Meg ilyen negatív gondolatai lehettek, hogy "nem is érdeklem csak kedves" vagy nem tudom... De mikor sokat beszélgetnék vele és érdeklődnék semmit nem kapok vissza...

Jah azt elfelejtettem modani, hogy amint bekövettem rendes profilról rá másnap jöttek az insta sztorik... Én azt hittem ez valami jel mert eddig 1 hónapig semmi sem volt... Így voltak témák is mert láttam mit csinál (és ez nem valami nagy dolog volt, lefotózta a könyvét, hogy tanul, vagy kutyát sétáltat meg ilyenek. Olyan dolgok amit 1 hónapon belül is csinált de mégsem töltötte fel!) és azt hittem ezzel segíteni és motiválni akar, hogy írjak... Végülis bejött mert beszélgettünk csak nem erre számítottam...

Ma jött az újabb csalódás. Kirakott egy szelfit (amit eddig még nem tett ki) és egy új posztot is. Modnom ez így kb 2-3 hét alatt... Utolsó posztja (vagy képe) novemberi! Szóval valami most nagyon van és hirtelen mióta követem aktív lett és mintha miattam csinálná és járna fel mert régen tényleg nagyon leszarta az egész instát (de ezt csak hittem mert nagyon nem így van szerintem)

Szóval kirakta ma ezeket és megint írtam (mert megszakítások voltak beszélgetések között mert nem érdeklődött és elakadt a beszélgetés) és szépen kicsit hosszan leírtam milyen szép és jó kép lett aranyosak a kutyával stb. erre egy sima köszi-vel elintézte az egészet... Majd írtam még valamit de csak likeolta az üzemet... Konkrétan esélyt sem ad, hogy akár egy emojival vagy valamivel válaszoljon amire én írhatnék valamit vagy nem tudom...

Nem értem, vagyis tudom értelmezni a jeleket de nem akarom elfogadni. Meg nem is értem miért aktív azóta, hogy én követem (kevés követője van szóval nem tudom mert annyi fanja nincs akit érdekelne) Most ő ilyen furán mutatja ki az érzéseit vagy egyszerűen nem érdeklem, esetleg nem biztos a szándékaimban vagy nem tudom... De esélyt sem ad... Nem akarom elfogadni ezt a helyzetet és írni akarok neki minden adandó alkalommal de kezd szánalmas lenni... Én kedves vagyok meg minden de ő nem nagyon értékeli, olyan egyoldalú az egész.

Van bármi tipp/trükk amit kipróbálhatok és kiderül mi a helyzet vagy ilyesmi? Hogy mit tehetnék vagy valami...

Mert nem akarom elengedni de szerelmet sem akarok vallani mert nem venné komolyan (ki venné? 6 éve nem beszéltünk + az őskor óta nem találkoztunk pedig egy kerületben lakunk...) Nincs semmi ötletem már szóval hozzátok fordulok. Kérlek segítsetek rajtam <3


Mindketten 19 évesek vagyunk



2019. febr. 12. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
te Nagyon belezúghattál ha már kamu profillal is követted...Szerintem túl sokat képzelsz bele a dologba. Általában ha egy csaj ignorál az azt jelenti nem erdekled, nem tudtad felkelteni a figyelmét. Szerintem ez érthető hiszen évek óta nem is beszéltetek, rögtön nem várhatod hogy már az első randit szervezzétek
2019. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fogjuk rá igen :D Óvoda óta :D És igen, volt már barátnőm és ismerkedtem, tudom, hogy ez nem normális és tudom értelmezni a jeleket csak nem akarom elfogadni...

A barátnőmmel is igaziból azért lett vége mert ezt a lányt kerestem benne és csak azért mentem bele mert hasonlított rá de a belsője teljesen más volt...

Igaziból nem akarom elengedni mert igaziból nem utasított el még. Csak jeleket adott erre de a saját lelkiismeretem nem lenne nyugodt ha most ugyan az lenne mint régen, hogy nem írok neki. Most is az a tudat van bennem, hogy ha nem teszek semmit elszalasztom és más szedi őt fel... Tudtommal nincs pasija. (Van közös ismerősöm és rajta keresztül is érdeklődtem mi a szitu)

Nem szervezek én semmit mert igaziból nem jutok el a beszélgetésig se nagyon. Egyszerűen szeretnék egy esélyt vagy valamit amivel egyértelműbb lenne a dolog. De szerelmet nem akarok vallani a fentebb említettek miatt.

2019. febr. 12. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg személyesen ne csak neten
2019. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy? Nem tudom hol lakik vagy ilyesmi... Csak azt tudom ebben a kerületben van. De azt se tudom milyen suliba jár meg így semmi... Nem tudok vele személyesen találkozni
2019. febr. 13. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Még le se tudod stalkolni rendesen
2019. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te szegény szerencsétlen. Teljesen magamra ismertem benned! :D de ahogy most olvastalak, azt kel mondjam, túl sokat képzelsz bele a dologba. Annyira a saját gondolataidban élsz...kattanu le FbRól meg Instagramról, próbálj meg ne ott élni és abból leszűrni haaatalmasnagy következtetéseket, hogy most milyen aktív épp ott a lány. Amúgy valószínűleg jelenleg totálisan hidegen hagyod őt. De tök bátor dolog volt, hogy így 6 év után legalább léptél valamit, és szerintem ha ezt megtetted, akkor kár lenne tovább agyalni, hogy vajon mivan, simán írd meg neki, hogy nagyon szívesen meginnál vele egy kávét. És ha még most hidegen is hagyod, lehet, belemegy a találkába, mert miért ne, régen jóban voltatok. Nem kell rögtön szerelmet vallani, attól csak elriasztanád. Te sem tudhatod, 6 év alatt mennyit változott, van egybkép kép róla a fejedben, hogy húú, ő a tökéletesség, de az a 6 (vagy több) évvel ezelőtti önmaga. Szóval ezért sántít kicsit, ha azt írod, szerelmes vagy belé, a mostani énjébe. Próbáld meg elhívni egy baráti találkozásra, amiből aztán ki tudja, mi alakul majd ki.
2019. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!