Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől riadhatott vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől riadhatott vissza?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal, és eddig minden a lehető legtökéletesebben zajlott, míg nem kaptam tőle egy üzenetet, melyben az állt, hogy szerinte ez egy igen elhamarkodott kapcsolat volt, nem áll készen rá, és hogy én jobbat érdemlek nála.

Azt írta, hogy már nem érzi azt a hatalmas tüzet, mint az elején, ezért nem szeretne tovább hitegetni azzal, hogy szeret engem, és minden tökéletesen működhet.

Részemről rendben van, amit írt, viszont egy kissé meglepett, hogy egyik pillanatról a másikra tette ezt, mert alig egy hete még a nyarunkat tervezgettük, és megbeszéltük, hogy ez egy elég tartós kapcsolat lehet, ha így folytatjuk tovább.

Azt is tudom, hogy a szerelem előbb-utóbb már csak szimpla szeretetté alakul, illetve, hogy az a bizonyos "rózsaszín köd" sem tart örökké, így hát bizonyára ezért írhatta azt, hogy nem érez úgy, mint a legelején; de valami még pislákol benne irántam.

Többen is mondták, hogy biztosan csak visszariadt a helyzettől, mert rájött, hogy végre talált valakit, aki hasonlóan eszes, mint ő, és hogy ez a kapcsolat elég tartós és korrekt lenne.

Én nem tudom, hogy mi áll a dolgok hátterében, de szeretném kideríteni, hogy tényleg csak visszariadt-e egy ilyen komoly kapcsolattól, vagy valami egészen másról van szó, hiszen nekem már most nagyon sokat jelentett minden pillanat, amit együtt éltünk meg.

Megjegyezném, hogy 2,5 év van köztünk, és mindkettőnknek nagyjából 7 hónapja nem volt normális kapcsolata.

Mi a véleményetek erről? Ha voltatok már hasonló szituációban, akkor nagyon szívesen elolvasom a ti történeteteket is! :)


17/L



2019. máj. 9. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit különös, hogy az általa említett "hatalmas tűz" másfél hónap után alábbhagyott. A másfél hónap nem sok idő, még bőven lehet mondani, hogy az elején voltatok. Személy szerint egy kicsit úgy érzem, hogy sablon duma ebben az esetben..
2019. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igazából nem teljesen mindegy? Előre, ne hátra! Mindegy mi volt a baja, az még mindig csak ő baja
2019. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem történt valami, ami miatt ezt gondolja, de nem miattad. Lehet a barátai mondtak neki valamit, amit félreértett vagy hasonló. Hagyj időt neki.
2019. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Összejött egy jobb csajszival, nem kell sajnálni. Az is csak egy nő, annál is van jobb. Méhecskéset játszik.
2019. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Én megbeszélném vele a helyedben. Ha nem csak on-line jártatok, akkor gáz és suttyó dolog üzenetben szakítani. Mondom ezt úgy, hogy én is szakítottam már így meg velem is tették ezt. A sazkításokat nem csinálánm vissza, de minden esetben megadnám a módját azokkal, akikkel akárcsak többször találkozgattunk.
2019. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki átesik a kamaszkori világfájdalom érzésén. Ha nincs ok a fájdalomra, csinál magának. Ezt az én egyik csemetém is eljátszotta, mikor abban a korban volt. Meg régen pár osztálytársam is.
2019. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagybotos ***** válasza:
Sajnos ez VAN . VAN így! én férfi vagyok, és többször csináltam ilyet. Próbáld meg szépen derűsen.mosolyogva /könnyedén/ megbeszélni. Biztosítsd őt, nem fogsz rá akaszkodni. "De érdekel Szeretnéd. Ennyit megérdemelsz."
2019. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!