Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy srác nem rég szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nem rég szerelmet vallott nekem, viszont korábban szinte sosem chateltünk, nem vagy csak tőmondatokban írt vissza, ha kérdeztem valamit. Ez csak szerintem furcsa? Miért csinálja ezt szerintetek?

Figyelt kérdés
18 éves a fiú, én 17 vagyok.

2019. márc. 28. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
DDD
2019. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt valamelyik héten. Szerintem az ilyet ne vedd komolyan. (az én helyzetemből kiindulva)
2019. márc. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt a f asságot,hogy chateltek és abból komoly következtetéseket vontok le, hagyjátok má' a búsba. Ha élőben valóban szerelmet vallott - akkor szerelmes, azért csinálja.
2019. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ha élőben vall is szerelmet, akkor sem biztos, hogy nincs 'hátsó szándéka'.

.

Csetelés alapján szerelmesnek lenni azt jelenti, hogy nem a másikba, hanem magába a szerelembe szerelmes.

Szeretne valakihez tartozni.

2019. márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!