Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról, ahol ekkora a korkülönbség?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

Szóval adott egy fiú és egy lány. A lány még 18 alatt van és a fiú 5-6 évvel idősebb nála. Szerintetek mükődhet ez a kapcsolat, ha amúgy meg van a közös hang a két fél között. Vagy ezt már soknak találjátok? Ha lehet próbáljátok kicsit bővebben kifejteni, hogy mit gondoltok erről.

Aztán majd én is leírom, ha jött pár válasz.



2019. máj. 9. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Én is szívesen járnék 16 éves lánnyal, akinek az idősebb pasik tetszenek.
2019. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
melyik tanyasi zártkertbe laksz te hogy 5 év korkülönbséget nagynak tartasz? nem az a baj hanem hogy a kiscsaj kiskorú erre koncentrálj mert a sitten kötsz ki ha a lefekteted mert nyílván saját magadról beszélsz
2019. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 12. 16:43
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
0 százalék hasznosságúra értékeltétek azt hogy a kiskorú lányok szexuális kihasználása ellen írtam hozzászólást. nem sül ki a szemetek hogy a nagykorú gyökér pártját fogjátok mikor kiskorúval akar kikezdeni? megvetitek a saját nemeteket? titeket nem lehet sem lánynak sem nőnek nevezni mert nem vagytok azok
2019. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
te meg ne köszöngessél semmit pedofil mert úgyis a sitten kötsz ki majd ott megismertetik veled a szexuális élet rejtelmeit a hozzád hasonlók
2019. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%

#14

Ha a #12 válasz volt a tiéd, akkor valószínűleg azért lettél lepontozva mert hülyeséget írtál. Senki nem beszélt itt kiskorúakról, 18 alatt fiatalkorúnak csúfolják az embert és nem büntetendő, hiába fenyegetőzöl börtönnel stb.

Amúgy ki merészelt rád köszönni? :D

2019. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!