Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy tanárba. És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy tanárba. És ez most más. (? )

Figyelt kérdés
A tanárom 21 évvel idősebb. Napról napra egyre gyengébb vagyok. 2 percig nem bírom ki ha nem látom. Depressziós vagyok. Néha úgy érzem öngyilkos akarok lenni, de mégsem. Egy osztálytársam tudja hogy szerelmes vagyok, csak azt nem hogy kibe. Egy délutám egész nap nem látam a tanárt és könnyeztem annyira hiányzott. A barátnom akkor jott ra hogy tenyleg mennyire szerelmes vagyok. Az anyám csak annyit tud hogy tetszik nekem mert mindig róla beszélek, de ezt is tagadom. Nem tudom elterelni a figyelmemet. És ez a baj. Pedig már sok ilyen kérdés olvastam..

2019. márc. 3. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha ennyire ragaszkodsz hozzá akkor mondd el neki hogy mit érzel iránta. Azt ne mond hogy járni akarsz vele, csak tudasd vele az érzelmeidet.
2019. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Dehát hogy lenne ilyen egyszerű? 21 évvel idősebb nálam és a tanárom. Soha többet nem lenne minden a régi. Mégis mit mondana? Biztos ha elmondanám soha többet nem beszélhetnénk úgy mint tanár és a diákja. Úgy értem minden teljesen kínos lenne.
2019. márc. 3. 14:49
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
1-es válaszoló vagyok. Elfelejtettem leírni a másik lehetőséget. El kell mondanod anyukádnak illetve a barátainak is, esetleg beszélgess el egy pszichológussal hátha ők jobban tudnak segíteni neked. A lényeg az hogy ne tartsd magadban mert az a lehető legrosszabb döntés.
2019. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam hogy elmenjek egy pciszhológushoz. De ha barki megtudja onnantól kezdve kínos vele/róla beszélnem.
2019. márc. 3. 15:32
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz másokkal. Pszichológushoz járni nem szégyen. Nem csak a bolond emberek járnak oda hanem azok is akiknek picit több segítségre van szükségük egy barát, vagy szülő tanácsánál.
2019. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak emiatt nem szólok. Fájna hogy nem mehetnék oda hozzá "csak úgy" szünetekben. Nagyon hiányozna. Belehalnék. Rajtam már egy pszichológus se segít :(
2019. márc. 3. 17:16
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló cipőben járok én is. Gimiben szerelmes voltam, rajongtam egy srácért, pedig nem volt se helyes, se túl hasonló hozzám, szimplán szükségem volt egy új "mániára", ami eltereli a figyelmemet a negatív dolgokról. Mert ugye jó érzés, ha crusholunk valakit, látjuk a folyosón két percre, már feldobja napunk, tudom, milyen érzés :D. Jelenleg harmadéves vagyok az egyetemen és bevallom, nagyon megtetszett az egyik tanár. Bár tudom, hogy esélytelen, mert családja van, mégis jó érzés őt keresni a tömegben, ha magányos vagyok, arra gondolok, hogy itt van velem. Szerintem ez a magány egyik jele is. És csöppet még éretlenek vagyunk érzelmileg mind a ketten :'). De minél több komolyabb teendőnk lesz, komolyabb emberi kapcsolataink, szerintem el fg múlni. Amúgy 20-25 év korkülönbség amai világban nem a világvége, néz meg a sztárpárokat például. Mondjuk nem is optimális, de a vonzalom nem ismer lehetetlent.
2019. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Es a tanarral egyebkent milyen a viszonyotok, o nem sejti, hogy te tobbet erzel iránta?
2019. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy sejti e. Nem szoktam mutatni felé mert tudom hogy csak a baj lenne belőle. De egyénként lehet hogy sejti, de ez bonyolult
2019. márc. 4. 06:05
 10/20 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Próbálom valahogy elterelni a figyelmem és nem rá gondolni. Az idő segít és nemsoká érettségizek utánna már nem fogom látni és könnyebb lesz elengedni.
2019. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!