Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretett egyáltalán engem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett egyáltalán engem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Barátommal 2,5 hónapig voltunk együtt,de távkapcsolatban,így csak egy,legrosszabb esetben kéthetente láttuk egymást. Múlt héten kidobott,azt mondta nagyon szeret,de szar ez így hogy ritkán lát,és nem fog működni. Én nem értem,akkor eddig miért bírta ilyen jól,és hogy egyáltalán szeretett e annyira mint azt állította,ha végül elhagyott?
2019. máj. 9. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Mi nem tudjuk megmondani, hogy szeretett-e. Nem tudjuk mi áll a háttérbe, tippelni fölösleges, de a távkapcsolatnak nem szokott amúgy se jó vége lenni, szóval engedd el és hátha találsz valakit aki környékbeli és odafigyel rád.
2019. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!