Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már lehet, hogy nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lehet, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából 1 hónapja beszélgetünk egy fiúval, ő 20 éves, én 17. Az elején úgy kezdődött, hogy elmondta, hogy ő nem az a barátnős típus és nem tud semmit ígérni, de nagyon tetszek neki és mással sokkal zárkózottabban viselkedik, mint velem. Idő közben szép lassan egyre jobban megnyílt, majd körülbelül 2 hét után felmentem hozzá filmezni. Csókon kívül semmi nem történt és egyáltalán nem is erősködött, hogy többet szeretne. Én nagyon jól éreztem magam, és elmondása szerint ő is. Rá pár napra írta, hogy 1 hétig külföldön lesz, de utána szeretné, ha megint találkoznánk, mert csak rám tud gondolni azóta. Eltelt az 1 hét, de nekem sajnos nem volt időm elmenni hozzá, mert jött az érettségi hete, tehát még 1 hét kiesett. Úgy beszéltük meg, hogy ezen a hétvégén nála alszok, de kb. szerda óta nem volt tartalmasabb beszélgetésünk. Instagrammon folyamat válaszol a story-jaimra, de amikor arra visszaírok, akkor már nem reagál. Mi történhetett? Előre is köszi a válaszokat!



2019. máj. 11. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök hasonló esetem volt, annyi különbséggel, hogy köztem és a fiú közt nagyobb korkülönbség volt (22 éves én 17). Nekem nem kellett mondani, hogy nem az a barátnős típus, az első percben amikor megismerkedtünk pár közös ismerős által láttam rajta, hogy ami a lányokat illeti kicsit sem szent. Aztán beszélgettünk, nagyon sokat szédített, így utólag tudom, hogy arra ment ki a játék, hogy megváltoztassa a véleményemet, és belemenjek csak kavarásba. Sokat beszélgettünk azután is miután megmondtam neki, hogy én kavarással nem érem be, akkor mondta, hogy nagyon tetszem neki, de megijedt ettől a dologtól, és egyáltalán nem érzi úgy, hogy tudna egy komoly kapcsolatba lépni. Nem tudhatom megmondani 100%-ra sajnos, és legyen úgy, hogy csak tévedek, de én úgy gondolom, hogy ő is megijedt.. Nehéz életmódot váltani, fiú barátaim is mindig mondják, hogy azért nem kell barátnő mert az csak visszatart, meg nem lehet mellette csinálni semmit. De én azért rákérdeznék, hogy akkor most mizu van, ennyit azért mindenki érdemel, aztán lehet csak túltoljuk a helyzetedet. 17/L
2019. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként tudom igazolni azt, amit az első válaszoló írt. Csak személyes eset, szóval senki se általánosítás képp fogja fel, de:

Számomra fontos a sport, a haverok és a munka. Nem részletezném miért nem, de jelenleg nekem se nagyon férne bele egy komoly kapcsolat. Kevés időt tudnék a másik félre fordítani a jelenlegi életmódom mellett. Ha egyszer leszek annyira szerelmes, ezt biztosan befogom áldozni, de mivel jól megvagyok magam is, így azért fűért fáért annyira nem szívesen. 🤔

2019. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy nála is ez a helyzet. Volt már egy pár olyan nap amikor nem írt, aztán egyszer csak küldött egy üzenetet, hogy úgy hallotta éppen edzek. Gondolom egy barátja volt lennt a teremben és ő mondta neki, tehát gondolom a barátainak is beszél rólam. Majd szóba jött, hogy miért nem beszéltünk, és mondta hogy próbálta visszafogni magát, mert túl sokat gondol rám és nem kéne. Megkérdeztem, hogy miért, mi baj lehet belőle, és erre azt mondta, hogy rengeteg, mert ő nagyon egy összetett személyiség és nem tudja, hogy tudnám -e ezt kezelni. Volt olyan is, hogy többször célzott rá, hogy kíváncsi milyen barátnő lennék, meg hogy milyen jól kiegészítenénk egymást. Ma ráírtam, hogy mi a helyzet és hogy ráér -e, de azt mondta, hogy ma a barátaihoz megy házibuliba, szóval látok rá esélyt, hogy megijedt és nem akarja feláldozni a megszokott dolgait.
2019. máj. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!