Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt látom hogy már nem érdekle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Azt látom hogy már nem érdeklem őt úgy, mint eleinte. Mi lehet ennek az oka? Valami tipp?

Figyelt kérdés
Tehát kb 4 hete ismertem meg egy lányt, azóta kb minden nap beszéltem vele, suliban nem igazán mert ott inkább a barátnőivel lóg és nem "mertem" odamenni hozzá. Viszont délután néha találkoztam vele meg a barátnőivel, telefonszámot cseréltünk, és lefekvésig beszéltünk messengeren. Az utóbbi 1 hétben már nem látom hogy érdekelném őt, mindig csak én írok neki, a válaszok annyira egyhangúak és semmitmondóak, hogy amikor kedveskedem neki akkor csak egy emojival válaszol. Nem értem hogy mi történt, nem vesztünk össze, semmi sem történt. Ha nem suli időben (hétvégén vagy vmi szünetben) írok neki, akkor mindig késve válaszol, ha online, ha nem. Megbeszéltük hogy egyszer majd elmegyek a városába és szétnézünk. Tényleg nem értem mi történt, Köszi hogy végigolvastad! Minden választ meghallgatok!

2018. okt. 21. 11:01
 1/3 Lillaa16 ***** válasza:
Sziaa! Haat hallod nalam nagyabol ugyanez csak lanybaa.Csak mi maar egyaltalan nem beszelunk... A valodi okot csak tole tudhatod meg. De amugy lehet h mar elvesztette az erdeklodest radunt, vagy kozbe jott valaki maas:( De az is lehet h megilyedt egy kicsit attol h kezdenek komolyraa fordulni a dolgok. Akkor viszont csak idore van szuksege. De ezt tenyleg csak tole tudhatod meg, de valoszinu ha rairnal h baj van e vagy h elrontottal valamit akk az lenne a valasz h neem minden oke szval ne irasba intezd. Talalkozz vele es kerdezz raa csak igy tudhatod meg mi van. Sok sikert;)
2018. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érzi ,hogy nyomulsz . Mármint túl sokat lógtok együtt szerinte , persze nem biztos. Az is lehet ,hogy barát zónában vagy . Próbáld meg ,hogy nem írsz neki pár napig. ,ha nem keres , akkor tényleg csak haverként , vagy annyiként sem tekint rád. :( .
2018. okt. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezd megismerni, és nem igazán tetszik neki, amit felfedez benned.
2018. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!