Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a gyerekek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varoslakoszerzetes kérdése:

Szerintetek a gyerekek is lehetnek szerelmesek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kiket értesz a gyerekek alatt (úgy értem korban). Egyébként simán, én óvodában vallottam elsőnek szerelmet az akkori csoporttársamnak. Bár az érzéseim nem rémlenek, azt tudom, hogy sokat játszottam vele (amit anyum erőszeretettel örökített meg kép formájában), és hogy gyakran mondták, hogy aranyosak vagyunk. :D
2019. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Életem legintenzívebb szerelmét óvodásként éltem meg. Bár a szexről gőzünk sem volt, ez nem lényeg, a szerelem elsősorban az érzelmekről szól.
2019. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze akárki lehet szerelmes illetve a szerelem nincs korosztályhoz kötve így egy 13-14 éves fiú is lehet szerelmes de ez attól füg hogyan érted szerelmes vagy egy emberbe tegyük fel egy lányba/fiú ba is

(ezt azért írtam mivel a kérdőtől nem tudom hogy lány vagy fiú)

2019. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!