Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha egy lány kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány kezdeményez kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ciki-e ha egy lány teszi fel a kérdést hogy lenne-e a srác a párja? Ha nem, akkor mi a tuti nyerő duma? Ha igen akkor viszont hogy térjek rá arra hogy neki kell feltennie.

(A sráccal évek óta ismerjük egymást és már voltunk együtt 7hónapot, pár napja szakítottunk de folytatni szeretnénk)



2019. máj. 13. 21:35
 1/8 anonim válasza:
79%
Szerintemba mai vilagban má nem baj. 23 /l
2019. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Pár napja szakitottatok, aztán meg szeretnéd kérdezni, hogy lennéd-e a párja?

wtf

2019. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

De egyszerűen érthetetlen ez a kérdés a te helyzetedre. Ez nem kezdeményezés. Jártatok már 7 hónapot. Pár napja szakítottak. Mindketten folytatni szeretnék. Bazski. Akkor beszéljétek meg.

2019. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Akarsz tőle valamit? Felkeltetted az érdeklődését valamivel, vagy legalább észrevett már egyáltalán? Ha te szeretnél tőle valamit, akkor jelezd felé, tegyél felé lépéseket. Nem kell egyből lerohanni, hogy "Figyelj.. Bejössz." Mert akkor megijed, de valamit lépkedhetnél felé. Mert pl tegyük fel egész életedben várod, hogy szádba repüljön a sültgalamb, akkor ő sose figyel fel rád, ha nem kezdesz el neki képletesen szólva "integetni", hogy "Hééé, itt vagyok!!" Szóval lehet, hogy észre se vesz, de egyébként meg tökre tetszenétek kölcsönösen egymásnak, sé tök boldogok lehetnétek együtt, csak te mondjuk nem mertél lépni , aztán meg elmegy felettetek az élet, és nem használtátok ki együtt a szépségeit, pedig tök jó lett volna. Amúgy ha már jártatok, akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy mit érzel, ha folytatni szeretnéd vele, akkor gondolom közel álltok egymáshoz és nem vagytok rossz viszonyban, és nem tökre távol, elridegülésben vagytok egymással, csak már mondjuk nem jártok, de nem utáljátok egymást v ilyesmi, mert te látsz még reális esélyt, hogy ti együtt lehettek boldogan újra. Ja és úgy írod "folytatni szeretnénk" akkor mi itt a kérdés kérem szépen?:)
2019. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha kezdeményez egy lány is párkapcsolatot igaz nem szoktak ilyenek történi általában de ebben a világban már semmi sem furcsa minden megszokott
2019. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő is szeretné folytatni, csak még nem tette fel. Holnapra (15.ére) tervezzük ezt átbeszélni. És tudom bejön neki ha a lány kezd. Ezért is gondoltam erre, hogy majd én tenném fel a kérdést. Csak mivel még ilyet nem csináltam nem tudtam gáz-e vagy se. De köszi szépen a válaszokat:))
2019. máj. 14. 18:02
 7/8 Zsombi55 ***** válasza:

Nem gáz, sőt többen kellene így tegyenek ahelyett, hogy csak várnak esetleg "jelezgetnek".


A "Figyelj.. Bejössz." lehet furcsa de legalább tiszta egyenes direkt, célratörő.. nehéz félreérteni. Nekem az ilyen is siímán megfelelne kezdésnek más nem jut eszébe.

2019. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a biztatast🖤
2019. máj. 15. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!